Nate Diaz Logan Paul boks

Nate Diaz ma na celowniku rywala: „Trzeba mu skopać tyłek. Rozpieszczona mała dz*wka.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Nate Diaz najwyraźniej oglądał bokserską walkę między Jakiem Paulem, a Tommym Furym. Młodszy z braci Diaz zamieścił bowiem w sieci wpis, w którym wypowiedział się na temat jednej z osób, które pojawiły się w hali. Diaz zamierza skopać tyłek temu rywalowi. O kim mowa?

W trakcie walki Jake’a Paula z Tommym Furym brat Jake’a, Logan atakował słownie rodzinę i narożnik Tommy’ego. Przypominamy, że Logan Paul w przeszłości także toczył pięściarskie pojedynki, walczył między innymi z Floydem Mayweatherem (tę walkę obóz legendarnego zawodnika oczywiście traktował jako „sparing”).

Brzydkie słowa padające z ust Logana Paula na temat Fury’ego, jego rodziny i narożnika nie umknęły uwadze Nate’a Diaz który zamieścił w sieci video z tym fragmentem, dodając komentarz:

„Temu chłopu trzeba skopać tyłek. Kto pozwolił tej rozpieszczonej małej dziwce krzyczeć takie obrzydliwe rzeczy w trakcie walki?”

Jest to dość ciekawa sytuacja, gdyż niedawno to Jake Paul mówił wiele o młodszym z braci Diaz zapewniając, że są wielkie szanse na to by Nate dołączył do organizacji PFL właśnie po to by stoczyć bój z Jakiem.

Teraz wygląda na to, że Nate chciałby pokazać miejsce w szeregu Loganowi, który z kolei po krótkiej przygodzie z boksem związał się kontraktem z pro-wrestlingową organizacją WWE, gdzie trash talk jest na porządku dziennym.

Wpis Nate’a na twitterze, wraz załączonym video z wypowiedzią Logana możecie zobaczyć tutaj.

Zostaw ocenę
0
0