Najlepsza kondycja i najtwardsza szczęka w wadze lekkiej? Gamrot odpowiada na pytania: „Kur… ostatnio cztery razy leciałem prawie”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 09 marca 2023

Mateusz Gamrot ponownie pojawił się w programie Hejt Park, w którym między innymi odpowiedział na pytania również ze strony kibiców.

„Gamer” ma za sobą kolejne starcie w federacji UFC. Na ostatniej gali w Las Vegas zmierzył się z Jalinem Turnerem i nie bez problemów pokonał Amerykanina. Turner bowiem ma bardzo ciężkie pięści i kilkukrotnie mocno trafił Polaka.

Gamrot odpowiada na pytania kibica

Jeden z widzów podczas programu zadzwonił do studia i poruszył temat odporności byłego mistrza KSW na ciosy. Najpierw jednak padło pytanie o kondycję. Kibic zapytał Gamrota czy ten ma ją najlepszą w kategorii lekkiej:

– To tak pyszałkowato, jak odpowiem twierdząco. Ale mam bardzo dobrą kondycję, pokazała to walka z Armanem… to tak – przyznał.

Następnie padło pytanie o najtwardszą szczękę w wadze lekkiej i tym razem Gamrot się roześmiał. W ostatnim trzech walkach za każdym razem lądował bowiem na deskach, jednak szybko wracał do walki i pokazał, że uderzenia rywali nie zrobiły na nim większego wrażenia.

Najmocniejsze uderzenie bez wątpienia przyjął od Beneila Dariusha, ale błyskawicznie rzucił się przeciwnikowi w nogi. Zaskoczył tym wielu widzów, gdyż spodziewali się, że po takim ciosie będzie naruszony.

– Kurwa, ostatnio cztery razy leciałem prawie. O kondycje bardziej mi się podobało pytanie. Jest mocna, ale nie chcę jej nadszarpywać.

Zostaw ocenę
0
0