ufc meksyk moreno vs royval 2 rodriguez vs ortega 2

Moreno vs. Royval 2, Rodriguez vs. Ortega 2 – video zapowiedź srogich rewanży na gali UFC w Meksyku

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lutego 2024

Gala UFC w Meksyku będzie stała pod znakiem rewanży. Matchmakerzy organizacji UFC przygotowali mocną kartę walk okraszoną dwoma srogimi walkami wieczoru.

Organizacja UFC udostępniła oficjalną video zapowiedź gali, która odbędzie się 24 lutego w stolicy Meksyku. W walce wieczoru Brandon Moreno zmierzy się po raz drugi z Brandonem Royvalem. W co-main evencie także zobaczymy rewanżowy pojedynek! W octagonie oko w oko staną bowiem Yair Rodriguez i Brian Ortega.

Rzadko bywa tak by na galach z cyklu Fight Night w obu walkach wieczoru do octagonu wchodzili zawodnicy notowani w czołowej piątce rankingu UFC. Tak jest w przypadku gali, która już w najbliższy weekend odbędzie się w Meksyku.

Brandon Moreno plasuje się na 1 miejscu rankingu kategorii muszej natomiast Brandon Royval zajmuje trzecią lokatę w rankingu. Yair Rodriguez jest czwarty w rankingu dywizji piórkowej natomiast Brian Ortega zajmuje czwartą lokatę.

Przypominamy, że galę UFC w Meksyku oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC możecie obstawić i oglądać na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

UFC Meksyk – video zapowiedź

Video zapowiedź gali UFC w Meksyku możecie zobaczyć poniżej. Warto wspomnieć, że w głównej karcie walk do octagonu wejdą także utalentowani Daniel Zellhuber i Raul Rosas Jr.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments