renato moicano o powrocie jorge masvidala do ufc

Moicano przekreśla szanse na powrót Masvidala do UFC – 'Wiecie co on robił? Trenował…’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 stycznia 2024

Renato Moicano to klubowy kolega Jorge Masvidala. Brazylijczyk wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu Gamebreda do UFC.

W ostatnich dniach Jorge Masvidal zapowiedział powrót do startów. Najpierw do tego tematu odniósł się Chael Sonnen, a teraz swoje trzy grosze dołożył Renato Moicano, czyli klubowy kolega Masvidala z maty American Top Team.

Moicano przygotowuje się do walki z Drew Doberem na gali UFC Vegas 85, więc regularnie pojawia się w klubie. Doświadczony Brazylijczyk odniósł się do powrotu Jorge Masvidala oraz do tego w jaki sposób wyglądają przygotowania byłego posiadacza pasa BMF.

– Wiele osób mówi o powrocie Jorge Masvidala i jego walce na UFC 300, ale ja nie jestem pewien czy tak będzie. Nie jestem nawet pewien tego, czy on będzie walczył w MMA.

Renato Moicano kontynuował swą wypowiedź sugerując, że Jorge Masvidal zawalczy w innej dyscyplinie.

– Każdego dnia jestem w American Top Team. Wczoraj widziałem Masvidala, ale on nie trenował zapasów, jiu-jitsu, nie pracował nad kondycją, nie przerzucał ciężarów. Wiecie co on robił? Trenował boks. Każdego dnia widzę go, jak trenuje boks. Każdego dnia pracuje na worku, tarczach, pracuje nad techniką. Gdybym miał więc obstawiać, postawiłbym na to, że on zawalczy w ringu.

Jako człowiek mający bezpośredni wgląd w obóz treningowy Masvidala, Moicano zaznaczył, że Jorge skupia się na treningach bokserskich. Może się zatem okazać, że Masvidal stoczy pojedynek z Jakiem Paulem lub też zawalczy z Mikem Perrym na gali BKFC. Niewykluczony jest także start Jorge na gali Gamebred FC, tak aby wspomóc promocję własnej organizacji MMA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments