chael sonnen o masvidalu na ufc 300

Chael Sonnen – 'Jorge Masvidal wróci do UFC tylko na walkę z Justinem Gaethje o pas BMF na UFC 300′

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 stycznia 2024

Chael Sonnen dobrze poinformowany w zakulisowych dyskusjach Amerykanin stwierdził, że Jorge Masvidal wróci do organizacji UFC wyłącznie na starcie o pas BMF z Justinem Gaethje.

Zdaniem byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa, który zakończył już zawodową karierę. Jorge Masvidal wejdzie ponownie do octagonu organizacji UFC tylko i wyłącznie na walkę z Justinem Gaethje na gali UFC 300.

Zdaniem Chaela Sonnena, Gaethje musiałby przejść do kategorii półśredniej i położyć na szali pas BMF. Sonnen nie widzi innej opcji na powrót Masvidala do octagonu najlepszej ligi MMA na świecie.

– Jest szansa jedna na milion, jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planami Masvidala i udało mu się dopiąć tę umowę. Mowa o pojedynku z Justinem Gaethje o pas BMF na gali UFC 300.

– Moim zdaniem to jedyna szansa na wyciągnięcie Jorge z emerytury i sprawienie, że nie wpłynie to zbytnio na rekordy zawodników. Przejście Gaethje do kategorii półśredniej na ten pojedynek i wystawienie go do obrony pasa BMF. To nie jest tak, że ja to przewiduję, ja wam gwarantuję, że to jedyna szansa na powrót Jorge Masvidala do UFC.

Chael Sonnen uznał, że bardziej realistyczną opcją na następną walkę Jorge Masvidala jest stoczenie ringowej wojny z Mikem Perrym. Ten pojedynek oczywiście miałby się odbyć na gołe pięści na jednej z gal BKFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments