Mocny trailer GROMDA 14! Kolejna klimatyczna zapowiedź walk na gołe pięści [WIDEO]

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

Największa polska organizacja walk na gołe pięści słynie z klimatycznych zapowiedzi i materiałów promujących wydarzenia. Również i tym razem nie zawiodła, a fani po raz kolejny docenili świetny trailer.

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej oraz emocjonujące superfighty.

Galę GROMDA 14 obejrzeć możecie wyłącznie w transmisji PPV.

Zapowiedź GROMDA 14

8 września do ringu wejdą zawodnicy znani z poprzednich edycji oraz debiutanci. Fani jednak najbardziej czekają na walki swoich ulubieńców, w tym m.in. Łukasza Parobca czy Vasyla Halycha. Kolejny pojedynek stoczy także gwiazda KOTS Simon Henriksen.

Federacja GROMDA tak zapowiedziała nadchodzące wydarzenie:

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko, które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!”

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów na to wydarzenie jest dostępna w serwisie eBilet.pl.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments