mistrz ksw chce kolejnej walki

Mistrz KSW chce kolejnej walki w federacji!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 maja 2023

Ibragim Chuzhigaev, mistrz federacji KSW w kategorii półciężkiej oczekuje na ofertę ze strony KSW. Reprezentujący Turcję zawodnik najwyraźniej ma dość czekania. Nie ma się co temu dziwić, gdyż Chuzhigaev ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2022 roku.

Czas szybko mija i od ostatniego występu Ibragima Chuzhigaeva w okrągłej klatce KSW minęło już 4,5 miesiąca. Pochodzący z Czeczenii zawodnik, który zwykle dzieli przygotowania do walki na treningi w Turcji oraz w Polsce zamieścił w sieci post, w którym domaga się kolejnej potyczki w klatce KSW.

Ibragim Chuzhigaev pokonał Ivana Erslana na gali KSW 77 i obronił mistrzowski pas kategorii półciężkiej. Teraz najwyraźniej chce wrócić do klatki i stanąć do kolejnej obrony posiadanego trofeum.

Chuzhigaev napisał na twitterze: „Czekamy KSW”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments