mirosław okniński o omielańczuku i kubiszynie wiedza, że moje mma wygra z ich mma

Mirosław Okniński – 'Omielańczuk i Kubiszyn wiedzą, że moje MMA wygra z ich MMA’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 stycznia 2024

Mirosław Okniński udzielił długiego wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu. W trakcie rozmowy trener Akademii Sportów Walki Wilanów został zapytany o ostatnie wypowiedzi kilku sportowców.

W ostatnim okresie głośno było o tym, że Daniel Omielańczuk nie zgodził się na warunki proponowane przez trenera Mirosław Oknińskiego. Właśnie przez decyzję doświadczonego weterana jego walka z Kamilem Mindą odbędzie się na specjalnych zasadach.

W podobnym tonie na temat ekipy Akademii Sportów Walki Wilanów wypowiedział się Mateusz Kubiszyn. Popularny Don Diego zasugerował, że albo trener Okniński zgodzi się na jego warunki, albo ani on ani jego zawodnicy nie zarobią.

Teraz dziennikarz Michał Tuszyński w rozmowie na kanale FanSportu zapytał trenera Oknińskiego o słowa Omielańczuka i Kubiszyna. Reporter zasugerował, że może problemem jest właśnie trener Okniński. Doświadczony szkoleniowiec wysnuł ciekawe wnioski z podejścia Omielańczuka i Kubiszyna do tematu walk na zasadach MMA.

– Problemem jest to, że po prostu oni (Omielańczuk i Kubiszyn) wiedzą, że jak ja trenuję zawodników MMA to moje MMA wygra z ich MMA. Dlatego nie chcą robić MMA. No i po prostu oni są w strachu, w wielkim strachu i próbują teraz rzucić, że nie chcą. Słuchajcie Omielańczuk dostanie w boksie, a Kubiszyn i tak dostanie prędzej czy później od kogoś z Akademii.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments