daniel omielańczuk vs kamil minda walka clout kursy

Daniel Omielańczuk vs. Kamil Minda – walka na specjalnych zasadach! Kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 stycznia 2024

Organizacja CLOUT MMA potwierdziła dziś pojedynek Daniel Omielańczuk vs. Kamil Minda. Do tego starcia dojdzie 9 marca w Atlas Arenie, a zawodnicy stoczą walkę na specjalnych zasadach.

Daniel Omielańczuk i Kamil Minda ostatecznie zmierzą się w klatce. Pojedynek byłego zawodnika ACA, UFC i KSW z „King Kongiem” nie został jednak zakontraktowany na zasadach MMA.

Organizatorzy postanowili wykorzystać moment i zasugerowali starcie w małych rękawicach w tak zwanym brudnym boksie. Dozwolone będą zatem zarówno ataki pięściami jak i łokciami. Szykuje się świetny pojedynek, który pokaże nam kto wyjdzie zwycięsko z tego konfliktu.

Omielańczuk vs Minda – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wystawili już pierwsze kursy na ten pojedynek. Do walki Daniel Omielańczuk vs. Kamil Minda dojdzie 9 marca na gali w Atlas Arenie w Łodzi.

Który z zawodników jest faworytem bukmacherów? Okazuje się, że bukmacherzy oceniają szansę na zwycięstwo Omielańczuka ciut wyżej.

Załóż konto i graj bez ryzyka. Obstaw Omielańczuk vs. Minda!

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk1.67FORTUNA
Kamil Minda1.95FORTUNA

Clout MMA 4: Omielańczuk vs. Minda

W jaki sposób organizacja CLOUT MMA zapowiada hitowy pojedynek Omielańczuk vs. Minda? Poniżej możecie zapoznać się z informacją prasową dotyczącą tego zestawienia.

Trzymajcie się mocno! Potężne, sportowe zestawienie na gali CLOUT MMA 4. I to w nie byle jakiej formule. Przed rozstrzygnięciem największego konfliktu, OMIELAŃCZUK i MINDA przetestują najtwardsze rękawice w formule DIRTY GLOVES BOXING.

Twarda bitka w stójce dwóch znakomitych sportowców, których znacie już z klatki naszej organizacji. Były zawodnik KSW i UFC pokonał ostatnio BAD BOYA. MINDA po twardym boju z LABRYGĄ poniósł porażkę. Czy 9 MARCA w Atlas Arenie w Łodzi dopisze do rekordu pierwszą wygraną?

Kto wygra walkę Omielańczuk vs. Minda?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments