Misha Tate zawalczy w Minneapolis Gala UFC w hali na 20 tysięcy

Miesha Tate zawalczy w Minneapolis! Gala UFC w hali mogącej pomieścić ponad 20 tysięcy kibiców!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 września 2023

Wiemy kiedy Miesha Tate powróci do octagonu organizacji UFC. Była mistrzyni wejdzie ponownie do klatki 2 grudnia. Według wstępnych informacji do powrotu Tate dojdzie na gali w Minneapolis w hali Target Center, która może pomieścić ponad 20 tysięcy kibiców!

Miesha Tate to była mistrzyni organizacji UFC, która nazwisko wyrobiła sobie dzięki rywalizacji z Rondą Rousey. „Cupcake” co prawda nigdy nie zdołała pokonać „Rowdy” jednak mimo to mocno zaszła za skórę zawodniczce wywodzącej się z judo.

Miesha ogłosiła zakończenie kariery i przejście na emeryturę w 2016 roku jednak później podjęła decyzję o powrocie i ostatecznie wróciła do octagonu w lipcu 2021 roku. Amerykanka pokonała Marion Reneau jednak później zaliczyła dwie porażki w starciach z Ketlen Vieirą oraz Lauren Murphy.

Tate miała walczyć z Mayrą Bueną Silvą na gali na początku czerwca jednak doznała wtedy urazu, który wykluczył ją z tego startu. Miesha zawalczy 2 grudnia w Minneapolis w wielkiej hali Target Center mogącej pomieścić ponad 20 tysięcy kibiców. Oficjalny rekord tego obiektu wynosi 20412 fanów na trybunach w trakcie meczu ligi NBA pomiędzy miejscowymi Minnesota Timbervoles oraz Golden State Warriors.

Rywalką Tate ma być Meksykanka Julia Avila, która ostatni zawodowy pojedynek stoczyła w czerwcu 2021 roku. „Raging Panda” powróci do octagonu po długiej przerwie spowodowanej kontuzją kolana odniesioną podczas przygotowań do walki z Raquel Pennington.

Najbliższa gala organizacji UFC odbędzie się w sobotę 23 września. W walce wieczoru wystąpi Polak Mateusz Gamrot. Aby oglądać za darmo galę UFC Vegas 79 wystarczy zarejestrować się na stronie eFortuna.pl oraz obstawić pierwszy kupon. Oglądaj transmisje z gal UFC na eFortuna.pl!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments