Michał Pietrzak Marcin Krakowiak KSW 85 Nowy Sącz

Michał Pietrzak vs. Marcin Krakowiak – starcie dwóch mocnych bijoków dodane do karty walk KSW 85 w Nowym Sączu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 czerwca 2023

Michał Pietrzak vs. Marcin Krakowiak – starcie dwóch mocno bijących zawodników dodane do rozpiski gali KSW 85, która odbędzie się 19 sierpnia w Nowym Sączu! Kto będzie górą w tym zestawieniu? „Zgniatacz” czy „Krakus”? Jedno jest pewne, emocji w tym pojedynku na pewno nie zabraknie!

Michał Pietrzak w trzech ostatnich występach zanotował remis i dwie porażki. Walka na gali KSW 85 w Nowym Sączu będzie zatem dla „Zgniatacza” ostatnią szansą na uratowanie kontraktu z federacją KSW. Ostatnie wyniki Pietrzaka są bez wątpienia sporym rozczarowaniem dla jego sympatyków, wszak Michał dał się poznać jako zawodnik, który w pewnym momencie zanotował bilans 5-1 przegrywając wyłącznie po bardzo wyrównanej walce z Roberto Soldiciem na gali KSW 50 w Londynie.

Marcin Krakowiak znajduje się aktualnie na przeciwnym biegunie. „Krakus” wygrał cztery z pięciu ostatnich walk. Krakowiak na kwietniowej gali w Tomaszowie Mazowieckim pewnie pokonał Henry’ego Fadipe. Mimo diametralnie odmiennych wyników w ostatnich latach ciężko jest jednoznacznie wskazać faworyta w starciu Pietrzak vs. Krakowiak.

Gala KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Nowym Sączu, wcześniej bo już 15 lipca federacja KSW zawita do Gdyni z eventem KSW 84: De Fries vs. Bajor. Przypominamy gdzie można obstawić to wydarzenie.

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments