Michał oleksiejczuk po ufc singapur

Michał Oleksiejczuk po UFC Singapur: „Musiałem znokautować rywala bo wiem, że UFC docenia takie wygrane”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 sierpnia 2023

Michał Oleksiejczuk zanotował kolejny udany występ w octagonie organizacji UFC. Polak stoczył niesamowitą walkę z Chidim Njokuanim. Na przestrzeni jednej rundy obaj zawodnicy mieli szansę ku temu by wygrać walkę jednak ostatecznie to Oleksiejczuk znokautował rywala na gali UFC Singapur. Co po walce powiedział Husarz?

Michał Oleksiejczuk i Chidi Njokuani zmierzyli się w karcie wstępnej gali UFC w Singapurze. Polak okazał się lepszy od oponenta nokautując go w końcówce pierwszej rundy. Husarz podsumował walkę w rozmowie z Michaelem Bispingiem, byłym mistrzem który aktualnie pracuje jako komentator gal UFC. Oto co powiedział Oleksiejczuk.

Michał Oleksiejczuk po UFC Singapur:

„Chidi to bardzo dobry striker i jest niebezpiecznym przeciwnikiem. Ma bardzo dobre kopnięcia, ja trenuję defensywę bokserską. Znokautowałem mojego rywala ponieważ wiem, że ludzie zarządzający UFC doceniają takie wygrane, więc musiałem to zrobić. Chcę iść na szczyt. Myślę o walkach z najlepszymi chcę iść do TOP 15, chcę walczyć z Curtisem Blaydesem i innymi mocnymi rywalami.”

Michał Oleksiejczuk zapewne w emocjach po walce lekko się pomylił i miał na myśli nie Curtisa Blaydesa, a Chrisa Curtisa notowanego na 14 miejscu rankingu kategorii średniej zawodnika.

Michał zamieścił także wpis na swoim twitterze gdzie napisał:

„Husaria po raz kolejny przełamuje ale walka trwa nadal! Dziękuję Wam wszystkim z całego serca za wsparcie! To wszystko dla Was!”

UFC: Max Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC SingapurHolloway vs. Chan Sung Jung w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments