Michał Oleksiejczuk otrzymał bonus ufc

Michał Oleksiejczuk otrzymał bonus za wygraną przez nokaut!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 sierpnia 2023

Wczoraj na gali UFC w Singapurze Michał Oleksiejczuk pokonał Chidiego Njokuaniego. Po gali Polak znalazł się wśród wąskiego grona zawodnikom, którzy otrzymali bonusy za swoją postawę w octagonie. Husarz zarobił zatem dodatkowe 50 tysięcy dolarów!

Michał Oleksiejczuk spisał się doskonale na gali UFC w Singapurze. Polak był w opałach po tym jak Chidi Njokuani mocno obijał jego korpus w tajskim klinczu, a w pewnym momencie oponent trafił celnie w głowę naszego reprezentanta czym spowodował, że „Husarz” zachwiał się na nogach.

Kiedy wydawało się, że to Njokuani zyskał znaczną przewagę Oleksiejczuk zaczął się odgryzać, a kiedy trafił i ruszył na rywala to nie dał mu już szans na obronę i potężnymi młotkami dobił Njokuaniego w parterze.

Występ Oleksiejczuka przykuł uwagę wysoko postawionych przedstawicieli UFC i Michał znalazł się w wąskim gronie zawodników, którzy otrzymali bonusy za swa postawę na gali UFC Singapur. Michał Oleksiejczuk i Junior Tafa zostali nagrodzeni bonusami za „występ wieczoru” natomiast Max Holloway i Korean Zombie zgarnęli bonusy za „walkę wieczoru”.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Ciryl Gane vs. Serghei Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments