michał materla ostro o adamku przyda mu się ojcowska reprymenda

Michał Materla ostro o Adamku: „Przyda mu się ojcowska reprymenda”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 marca 2024

Nie milkną echa walki na KSW EPIC oraz wypowiedzi Tomasza Adamka. Do tematu odniósł się Michał Materla, żywa legenda federacji KSW.

Tomasz Adamek w ostatnich dniach w wywiadzie z Andrzejem Kostyrą wypowiedział następujące słowa:

Kibice pewnie oczekiwali większej bitki ringowej – że Mamed stanie i pobije się, bo po to kibice kupują PPV, żeby zobaczyć wymianę ciosów, no a Mamed nie chciał stanąć w konfrontacji i się bić bo wiedział, że polegnie. Było jak było, bo do tanga trzeba dwojga. To były łatwe pieniądze, bo jak mówię – nie było wielkiej roboty.

Ta wypowiedź Tomasza Adamka wywołała burzę w środowisku MMA. Do słów Adamka bardzo szybko odniósł się Jan Błachowicz, który przypomniał Góralowi by ten szanował Mameda.

Tomek… ale Mameda to ty szanuj chłopie. Przyszedłeś odcinać kupony do domu, który on pomógł zbudować. To, że wybrałeś boks, oznacza, że nie miałeś potrzeby odklepać. Szanuj drugiego sportowca, bo Ciebie przestaną szanować i nie zachowuj się jak biały miś z Krupówek.

Z kolei do wypowiedzi Jana Błachowicza odniósł się Michał Materla. W trakcie wywiadu z Arturem Mazurem przed galą KSW 92, Berserker powiedział:

– Słowa w punkt. Powiedział swoje zdanie i zwrócił uwagę Tomkowi. Wizualnie w pojedynku, w którym nie był stroną, bo to Mamed wywierał presję czy dominował. Mimo że drugą rundę przegrał przez faul, nie wiadomo czy by nie było sytuacji, że trzy rundy by wygrywał.

– Zupełnie niepotrzebne dla klasy zawodnika i osoby, która zapisała się na kartach historii boksu. Powiedział, zanim pomyślał. A Janek po prostu… Myślę, że taka ojcowska reprymenda mu się przyda (Adamkowi), bo to było zupełnie niepotrzebne.

Michał Materla zgodził się zatem ze słowami byłego mistrza UFC i KSW. Zdaniem Materli taka „ojcowska reprymenda” była w tym wypadku potrzebna.

Kurs 100.00 na wygraną Materli lub Wikłacza!

Z okazji tej gali bukmacher Fortuna przygotował wyjątkową ofertę promocyjną dla nowych użytkowników. Za wygraną Wikłacza i Materli możecie zgarnąć aż 200 zł! Ta wyjątkowa oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych graczy. Jak otrzymać bonus 200 zł od Fortuny? Poniżej proste zasady promocji:

  1. Załóż konto w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie musisz użyć tego linku promocyjnego i zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
  2. Wpłać pierwszy depozyt za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Michała Materli, Jakuba Wikłacza lub Zuriko JojuyUWAGA: na kuponie musi znajdować się tylko jedno zdarzenie.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 200 zł!
  5. Bonusu nie musisz obracać. Pieniądze trafią na konto gracza i będzie mógł je od razu wypłacić!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments