michal martinek grałem w hokeja oglądaliśmy materlę khalidova pudziana

Michal Martinek: „15 lat grałem w hokeja. Z chłopakami z drużyny oglądaliśmy Materlę, Khalidova i Pudzianowskiego”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 października 2023

Michal Martinek zmierzy się z Darko Stosiciem w walce wieczoru gali KSW 87 w Trzyńcu. Reprezentant Czech w jednej z wypowiedzi zdradził, że przez piętnaście lat trenował hokej i wspólnie z kolegami z drużyny oglądał gale KSW. Martinek powiedział, że nigdy nie przypuszczał, że znajdzie się w organizacji, której zawodników podziwiał w telewizji.

Michal Martinek na gali KSW 87 w Trzyńcu zawalczy z niebezpiecznym Darko Stosiciem. Pojedynek Czecha z Serbem będzie walką wieczoru kolejnej gali KSW w Czechach. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 października.

Przed starciem ze Stosiciem Martinek wrócił pamięcią do treningów i startów w drużynie hokeja na lodzie. Czech przyznał, że nigdy nie spodziewał się, że będzie mu dane walczyć w organizacji, której zawodników oglądał w telewizji wspólnie z kolegami z hokejowej drużyny!

Michal Martinek o przejściu z hokeja do MMA:

„Piętnaście lat grałem w hokeja. Od czternastu lat zajmuję się MMA. Od roku 2016 walczę zawodowo. Jestem dumny, że jestem częścią KSW, bo oglądałem gale jeszcze jako młody hokeista. Z chłopakami z drużyny oglądaliśmy Materle, Khalidova i Pudzianowskiego. W życiu mi wtedy nie przyszło do głowy, że kiedyś odłożę kij i łyżwy, założę rękawice do MMA i będę walczył w Trzyńcu w starciu wieczoru z Darko Stošiciem. Rozegrałem tu wiele meczów jako hokeista, a teraz wrócę jako zawodnik MMA. Kiedy zadzwoniło do mnie KSW i dostałem informację o terminie mojej walki i że będzie to w Trzyńcu, to było dla mnie jak najlepszy prezent bożonarodzeniowy.”

Martinek vs Stosić – zagraj bez ryzyka! Obstaw galę

Pojedynek Darko Stosić oraz wszystkie inne zestawienia gali KSW 87 możesz obstawić u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka dla nowych graczy. Obstaw galę KSW 87 tutaj.

Wielkim faworytem walki wieczoru KSW 87 jest Darko Stosić. Kurs na wygraną Serba wynosi 1.30. Natomiast kurs na zwycięstwo Michala Martinka ustalono na poziomie 3.27.

KSW 87 – karta walk

Tak prezentuje się pełna rozpiska gali KSW 87, która odbędzie się w sobotę 14 października w Czechach.

,
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments