Michał Kita o Szpilce, Wrzosku i KSW

Michał Kita: „KSW! Szpilka, Wrzosek – zdejmijcie z nich parasol ochronny. Szybko zweryfikuje się czy prawdziwy wojownik czy medialny pozer!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

Michał Kita zamieścił na swoim profilu na instagramie długi wpis, w którym zwrócił się do federacji KSW. „Masakra” domagał się usunięcia z rankingu federacji, a także odniósł się do sytuacji jaka miała miejsce przed galą KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Michał Kita to zawodnik, który od wielu lat mierzy się z topowymi ciężkimi walczącymi na polskim rynku MMA. Doświadczony 43-letni fighter zamieścił na instagramie długi wpis, w którym zwrócił się do właścicieli federacji KSW.

„Masakra” ujawnił także, że prowadzone były negocjacje kontraktowe na temat jego walki z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Kita zacytował również zakulisową wypowiedź Martina Lewandowskiego.

Michał uważa, że federacja nałożyła parasol ochronny na Artura Szpilkę i Arkadiusza Wrzoska i pozwala tym zawodnikom na swobodne wybieranie sobie rywali. Pełną wypowiedź Michała Kity znajdziecie poniżej:

„Halo KSW !!!

Od kilku miesięcy dyskretnie domagałem się abyście mnie usunęli z waszego rankingu. Aktualnie nie jesteśmy związani kontraktem!

Tym bardziej, jak po fiasku zaawansowanych rozmów waszych z Arturem Ostaszewskim o potencjalnej walce z Arkiem Wrzoskiem przed gałą na stadionie narodowym, ostatecznie sam Martin Lewandowski zablokował ten pojedynek, stwierdzając o mnie -„jest za dobry” (fakt, ma rację).

Później się kibice dziwią, jak to jest,że np.Artur Szpilka, Arek Wrzosek czy Szymon Bajor (ku przypomnieniu, pierwszy i jedyny w historii zawodnik co zrobił medialną kupę, przyznając się na wizji, że nie zawalczy ze mną bo się boi) mówią w mediach, że mogą walczyć z każdym z rankingu i do tych walk nie dochodzi!

Zdejmijcie z nich ten „parasol ochronny” i możliwość wybierania sobie przeciwnika a szybko zweryfikuje się czy prawdziwy wojownik czy medialny pozer?!

Jakby co macie moje namiary!

p.s. Do całej tzw. branży medialnej MMA-dziennikarstwo polega na zadawaniu rzetelnych i konkretnych pytań u źródeł lub osób decyzyjnych, bo wbrew pozorom konkretną odpowiedzią „tak ” lub „nie ” może wiele i „wielu!” wyjaśnić!!!”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments