Michał Andryszak Oktagon MMA 45 Stvanice

Michał Andryszak podpisał kontrakt z nową organizacją! Polak zadebiutuje na klimatycznej gali na otwartym stadionie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 czerwca 2023

Michał Andryszak podpisał kontrakt z nową organizacją! Polak dołączy do czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA i zadebiutuje w niej już 29 lipca na klimatycznej gali na tenisowej arenie Stvanice w Pradze!

Przemek Kosiński, manager Michała Andryszaka poinformował za pośrednictwem twittera, że zawodnik poznańskiego ANKOSu związał się kontraktem z czesko-słowacką organizacją Oktagon MMA.

Polak nie miał ostatnio najlepszego okresu, mimo pełnego obozu przygotowawczego i doskonałej formy nie został dopuszczony przez komisję sportową do startu na kwietniowej gali PFL po tym jak nie przeszedł badań wzroku.

Wygląda na to, że „bogowie MMA” postanowili wynagrodzić Michałowi ten pechowy czas i teraz Polak zanotuje debiut na klimatycznej gali organizowanej na mogącej pomieścić 8000 fanów tenisowej arenie Stvanice!

Poniżej możecie zobaczyć materiał video oraz zdjęcie na którym Andryszak podpisuje kontrakt, a następnie polecamy zerknąć na trailer gali Oktagon MMA 45, która odbędzie się 29 lipca. To właśnie na tym wydarzeniu Polak zadebiutuje w nowej organizacji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments