Michael page wolnym zawodnikiem

Michael Page wolnym zawodnikiem! Venom wypełnił kontrakt z Bellatorem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lipca 2023

Michael Page jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich fighterów wypełnił kontrakt z organizacją Bellator MMA. 36-letni Venom w rozmowie z Arielem Helwanim w MMA Hour przyznał, że jest wolnym zawodnikiem i zamierza zobaczyć jakie oferty złożą inne organizacje!

Michael Page (21-2) to zawodnik, który od dziesięciu lat walczył w organizacji Bellator i szybko stał się jedną z największych gwiazd tej federacji. Venom jest znany ze zwycięstw po spektakularnych nokautach i przez kilka ostatnich lat był w ścisłej czołówce kategorii półśredniej.

Dysponujący doskonałymi warunkami fizycznymi Page często wykorzystywał długi zasięg ramion oraz długie nogi do ataków z dystansu i wielokrotnie świetnie kontrował swoich rywali w klatce posyłając ich na matę po brutalnych KO.

Venom był gościem Ariela Helwaniego w programie MMA Hour gdzie powiedział:

„Oficjalnie jestem wolnym zawodnikiem, nie jestem w tej chwili związany kontraktem z Bellatorem. Myślę, że nadszedł czas bym po prostu sprawdził jakie możliwości się pojawią. Nie oznacza to, że nie wrócę do Bellatora jednak chcę przekonać się o tym co inni promotorzy sądzą o MVP, chcę wiedzieć jak cenią moje umiejętności.”

Helwani zapytał Michaela, czy fakt że organizacja nie przedłużyła kontrakt może być związany z potencjalną sprzedażą Bellatora. Oto co odpowiedział Anglik:

„Bellator zwykle bardzo szybko reaguje na takie sytuacje, czasem nawet jak masz kilka walk w kontrakcie to kontaktują się i oferują nowy deal. Myślę, że wiele musi się dziać za kulisami, w biurach itd. może faktycznie szykowana jest zmiana, przejście w ręce nowych właścicieli. Myślę, że przegapili moment w moim przypadku. Natomiast nic nie dzieje się bez przyczyny. Świat MMA to ocean pełen możliwości, czas bym mógł je eksplorować i zobaczyć co z tego wyjdzie.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments