Michael Bisping wskazuje kolejnego rywala Islama Makhacheva: „To musi być…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lutego 2023

Michael Bisping pracował przy gali UFC 284 jako komentator. Zdanie byłego mistrza UFC w kategorii średniej na temat pojedynku Makhachev vs. Volkanovski jest jasne. Anglik był zachwycony poziomem starcia i podkreślił, że obaj pokazali wiele przy okazji udowadniając, że dysponują żelazną kondycją. Bisping wskazał nazwisko kolejnego rywala Dagestańczyka.

Michael Bisping zasiadł na komentatorskim stołku w trakcie gali UFC 284. Anglik po gali wychwalał zarówno Makhacheva jak i Volkanovskiego. Relację z walki wieczoru gali UFC 284 przeczytacie tutaj. UFC 284: Makhachev pokonał Volkanovskiego po jednogłośnej decyzji

Bisping szybko wskazał nazwisko zawodnika, z którym powinien zawalczyć Makhachev. Anglik postawił sprawę jasno i wybiegł nawet odrobinę w przyszłość:

„Kto będzie kolejnym rywalem Makhacheva? To musi być Dustin Poirier. To będzie Dustin Poirier jednak później odbywa się The Ultimate Fighter i jeśli Conor McGregor wygra z Michaelem Chandlerem to pewnie dostanie walkę o pas. Podobnie w przypadku Chandlera możliwe, że jeśli Amerykanin pokona Irlandczyka to i on otrzyma szansę walki o pas. Kategoria lekka jest naprawdę niesamowita, zawsze warto oglądać pojedynki i śledzić losy fighterów kategorii do 70 kg.”

Zostaw ocenę
0
0