michael bisping o powrocie conora mcgregora

Michael Bisping: „Nazwijcie mnie szalonym, ale uważam że Conor McGregor…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 października 2023

Michael Bisping w najnowszym odcinku podcastu Believe You Me, odniósł się do powrotu Conora McGregora do startów. Były mistrz kategorii średniej, który aktualnie pracuje jako komentator gal UFC wypowiedział się na temat Irlandczyka. Co powiedział Bisping?

Michael Bisping to były mistrz UFC w kategorii średniej. „The Count” zakończył zawodową karierę i rozpoczął pracę komentatora. Bisping często komentuje wydarzenia organizowane przez najlepszą ligę MMA na świecie, zasiadając na stołku komentatorskim także w trakcie największych, numerowanych gal sprzedawanych w systemie PPV.

W najnowszym odcinku podcastu Believe You Me, Bisping odniósł się do tematu powrotu Conora McGregora do octagonu UFC. W ostatnich dniach Irlandczyk potwierdził ponowne dołączenie do grona zawodników testowanych przez USADA.

Co powiedział Michael Bisping? Jak Anglik zapatruje się na powrót „Notoriousa” po urazie i bardzo długiej przerwie od startów?

Michael Bisping na temat powrotu Conora McGregora:

„Nazwijcie mnie szalonym, ale uważam że Conor McGregor będzie wyglądał świetnie w momencie powrotu do octagonu UFC. Będzie zmotywowany i ma teraz sześć miesięcy na to by ciężko pracować. Wszyscy wiemy, że żył teraz na wysokim poziomie i to w pełni zasłużenie, sam na to zapracował. Pamiętajmy jednak, że aby zdobyć dwa pasy mistrzowskie potrzebna jest etyka, dyscyplina pracy. Conor McGregor to posiada, ma też dobre predyspozycje naturalne ku temu. Prawda jest taka, że nie możesz kupić mistrzowskiego pasa i nie możesz kupić szacunku jako zawodnik.”

Obstawiaj i oglądaj gale UFC na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się i skorzystaj z promocji dla nowych graczy. Wypełnij pierwszy kupon tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments