conor mcgregor testowany przez usada

Conor McGregor dołączył do puli zawodników UFC testowanych przez USADA! „Do zobaczenia wkrótce…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 października 2023

Conor McGregor dołączył do grona zawodników UFC, którzy są poddawani testom antydopingowym przez USADA. Irlandczyk poinformował, że przekazał dokumenty Jeffowi Novitzky’emu, wiceprezesowi UFC który odpowiada za współpracę z Amerykańską Agencją Antydopingową.

Na powrót Conora McGregora do grona testowanych zawodników musieliśmy czekać bardzo długo. W ostatnich tygodniach nawet Dana White musiał zapewniać dziennikarzy i fanów, że Irlandczyk naprawdę wróci do octagonu UFC jednak najpewniej stanie się to dopiero w 2024 roku.

Przerwa „Notoriousa” od zawodowych startów znacznie się wydłuży. Były podwójny mistrz organizacji UFC stoczył ostatnią walkę w lipcu 2021 roku, więc będzie pauzował co najmniej dwa i pół roku. Warto zapoznać się także z wypowiedzią reportera The Schmo, który zdradził potencjalny termin powrotu Conora do octagonu.

Dziś Conor McGregor zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia ze sparingu, do których dodał także opis zwiastujący pozytywne wieści związane z dołączeniem do puli zawodników testowanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową.

Conor McGregor będzie testowany przez USADA

Conor McGregor za pośrednictwem instagrama przekazał informację o tym, że przekazał Jeffowi Novitzky’emu wszelkie dokumenty potrzebne ku temu by Irlandczyk mógł wreszcie dołączyć do grona zawodników testowanych przez USADA:

„Celuję i mocno trafiam. Je*ać konsekwencje. Padasz na deski, taki jest ten sport. Dzień sparingowy z Nikolayem Grozdevem. Z tym kolesiem sparingi są zawsze mocne. Przekazałem moje dane Novitzky’emu. Piłka w grze. Do zobaczenia wkrótce mała zapracowana dz*wko.”

Eventy organizacji UFC możesz obstawić i oglądać na stronie internetowej legalnego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj najbliższą galę UFC Vegas 80 tutaj!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments