Dana White zdradził kiedy zobaczymy Conora McGregora w octagonie ufc

Dana White zdradził kiedy zobaczymy Conora McGregora w octagonie UFC: „Jeśli zarobisz kasę na pewnym poziomie to nie jesteś wygłodniały…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 września 2023

Dana White, dyrektor zarządzający organizacją UFC udzielił wywiadu Piersowi Morganowi. White został zapytany o powrót Conora McGregora. Szef najlepszej ligi MMA na świecie zdradził kiedy zobaczymy Irlandczyka ponownie w octagonie UFC. White sporo mówił także o tym jak ważna w sportach walki jest motywacja oraz pieniądze, które idą za kolejnymi sukcesami.

Conor McGregor poświęcił ostatnie dwa lata na dochodzenie do zdrowia po tym jak doznał złamania nogi w starciu z Dustinem Poirierem. Irlandczyk zapowiadał, że chciał wystąpić na gali UFC 296 jednak USADA nie zezwoliła na taki ruch „Notoriousa”.

Do całej sprawy odniósł się Dana White, dyrektor zarządzający organizacją UFC. White był gościem Piersa Morgana. W trakcie dyskusji White zdradził kiedy możemy się spodziewać kolejnego występu McGregora w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

„Wrócił do klubu, trenuje. Spodziewam się, że zobaczymy Conora w octagonie w przyszłym roku.”

W pewnym momencie rozmowy Dana White wypowiedział się na temat zarobków w MMA i tego jak sukcesy i idące za nimi coraz większe pieniądze wpływają na motywację fighterów:

„Posłuchaj Piers, oto co się dzieje. Myślę, że sam zaobserwowałeś to po swoich znajomych i przyjaciołach. Jeśli zarobisz pieniądze na pewnym poziomie to przestajesz być wygłodniały, osiągnąłeś wiele i masz wszystko. Conor McGregor zarobił pieniądze właśnie na tak wysokim poziomie. Widzę to ciągle po zawodnikach UFC, że jak zarobią sporo to walczą zdecydowanie rzadziej albo wpadają w serię porażek. Po prostu po zarobieniu pewnej kwoty ludzie się zmieniają, nie są już tacy jak wcześniej.”

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – gdzie oglądać?

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 17 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 17 września.

-=> Transmisja z Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Oglądaj za darmo!

Data: 17 września, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 17 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 17 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj Noche UFC! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments