conor mcgregor wróci do octagonu na ufc 300

Conor McGregor powróci do octagonu dopiero na gali UFC 300?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 września 2023

Czy Conor McGregor powróci do octagtonu dopiero na jubileuszowej gali UFC 300? Taką tezę wysnuł popularny dziennikarz The Schmo, który uważa że Irlandczyk wróci, aby stoczyć jedną, ostatnią walkę a następnie zakończy karierę.

Michael Owens z portalu LowkickMMA skontaktował się z Davem Schmulensonem. Znany szerzej jako The Schmo dziennikarz często pojawia się na galach organizacji UFC, gdzie przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami. Reporter posiada zatem wiele zakulisowych informacji.

The Schmo wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu Conora McGregora do octagonu UFC. Okazuje się, że Schmulenson widzi tutaj dwa rozwiązania i wskazuje, że Irlanczyk może wrócić do akcji na jubileuszowej gali UFC 300, ale wszystko będzie zależało od tego w jaki sposób zostanie zbudowana karta walk tego wydarzenia.

Reporter wskazał także nazwiska potencjalnych rywali „Notoriousa”. Oto co powiedział dziennikarz:

„Czy Conor McGregor powróci na walkę z Michaelem Chandlerem, a może wróci na trzeci pojedynek z Natem Diazem? Naprawdę wierzę, że jeśli zobaczymy Conora ponownie w octagonie to będzie już jego ostatnia walka. Dlatego zadaję sobie pytanie czy stoczy starcie z Chandlerem, czy też zwieńczy trylogię z Natem Diazem, co obiecywał fanom.”

The Schmo ma pewną teorię na temat tego kiedy McGregor wejdzie ponownie do octagonu UFC:

„To co jest bardzo ciekawe to fakt, że UFC 300 jest tuż za rogiem, ta gala pewnie odbędzie się w kwietniu, a przy sprzyjającym wietrze może nawet w marcu. Pytanie co UFC zrobi? Dlatego, że jeśli Conor McGregor będzie w rozpisce to oznacza, że będzie w walce wieczoru, co uniemożliwiłoby zestawienie walk mistrzowskich. Chyba, że UFC nas zaskoczy i wypełni główną kartę trzema, może nawet czterema walkami mistrzowskimi. Wtedy Conor nie będzie na tej karcie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments