mega promo na walki materli i wikłacza na ksw 92

MEGA promo na walki Materli i Wikłacza na KSW 92! Wygraj BONUS 200 PLN!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2024

Na gali KSW 92 walki stoczą Michał Materla i Jakub Wikłacz. Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował mega promocję, w której można wygrać bonus 200 zł.

Już w sobotę 16 marca odbędzie się pierwsza gala federacji KSW w Gorzowie Wielkopolskim. Swoje walki w okrągłej klatce KSW stoczą Michał Materla i Jakub Wikłacz. Były mistrz KSW zmierzy się z twardym Piotrem Kuberskim natomiast aktualny mistrz KSW w dywizji koguciej stanie do boju z Gruzinem Zuriko Jojuą.

Z tej okazji legalny polski bukmacher FORTUNA przygotował doskonałą promocję dla nowych użytkowników. To właśnie na pojedynki Materli i Wikłacza obowiązuje mega promocja. Wszystkie szczegóły specjalnej oferty bukmacherskiej znajdziecie poniżej.

MEGA promo na walki Materli i Wikłacza

Mega oferta dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Osoby, które zarejestrują konto, otrzymają na start bonus w postaci specjalnego kursu na walkę wieczoru KSW 92 oraz co-main event. Skorzystać z oferty można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + musisz zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Michała Materli, Jakuba Wikłacza lub Zuriko Jojuy. UWAGA, na kuponie musi znajdować się tylko jedno zdarzenie!
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, wygrywasz 200 zł!
  5. Bonusu nie musisz obracać. Pieniądze trafią na konto gracza i będzie mógł je od razu wypłacić!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Tak powinien wyglądać przykładowy kupon. Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon i możesz postawić 2 ZŁ tylko na jednego z trzech zawodników!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments