max holloway odpowiedział na docinki makhacheva

Max Holloway odpowiedział na docinki Makhacheva: „Walczysz tylko wtedy kiedy ci to pasuje”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 kwietnia 2024

Max Holloway odpowiedział na niemiłe docinki ze strony Islama Makhacheva. Mistrz kategorii lekkiej jakiś czas temu stwierdził, że Gaethje i Holloway walczą o sztuczny pas BMF.

Islam Makhachev w jednym z ostatnich wywiadów zabrał głos na temat walki Gaethje vs. Holloway. Makhachev powiedział, że to starcie jest bezużyteczne i nie rozumie idei tego zestawienia. Dagestańczyk nie jest także fanem „sztucznego” pasa BMF.

Max Holloway, były mistrz kategorii piórkowej odniósł się do wypowiedzi Makhacheva. Hawajczyk odpowiedział na docinki ze strony króla UFC w kategorii lekkiej i użył celnych argumentów.

– Bracie, powinieneś walczyć z Justinem Gaethje w lutym tego roku! Czemu gość, którego znokautowałeś wrócił tak szybko, a ty nie walczyłeś pomimo tego, że jesteś zdrowy? Powinieneś też wtedy wrócić do akcji. Wszyscy wiedzą, że nie bijesz się podczas Ramadanu, dlatego nie mogli zrobić ci walki na UFC 300.

Holloway kontynuował swą wypowiedź punktując, że Makhachev narzeka natomiast to, że nie walczy częściej jest tak naprawdę tylko i wyłącznie jego winą.

– Narzekasz, że nie może doprosić się walki, ale walczysz tylko wtedy kiedy ci to pasuje. Nie bierzesz pojedynków, które ci oferują, bo dzieją się różne rzeczy. Jeśli rzeczywiście chciałeś walczyć to mogłeś wrócić w lutym tego roku. To nie ma sensu, że zamiast ciebie zrobił to gość, którego znokautowałeś.

Max Holloway wejdzie do octagonu na gali UFC 300. Holloway zmierzy się z Justinem Gaethje w starciu o pas BMF. Na ten pojedynek „Blessed” przejdzie do kategorii lekkiej.

Walkę Gaethje – Holloway, oraz wszystkie pozostałe walki gali UFC 300 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera Superbet.

TYPYKURSYBUKMACHER
Justin Gaethje1.55Superbet
Max Holloway2.45Superbet
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments