Mateusz Sosnowski vs Tobiasz Lewandowski FEN 49

Mateusz Sosnowski, utalentowany reprezentant Uniq Fight Club zawalczy na FEN 49 w Mrągowie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 czerwca 2023

Utalentowany Mateusz Sosnowski zmierzy się z Tobiaszem Lewandowskim na gali FEN 49 w Mrągowie. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Sosnowski na co dzień reprezentuje Uniq Fight Club, jest zatem klubowym kolegą Radosława Paczuskiego i Arkadiusza Wrzoska.

Mateusz Sosnowski (4-1, 3 KO) podejmie Tobiasza Lewandowskiego (2-3, 1 SUB) podczas gali FEN 49 w Mrągowie. Pojedynek odbędzie się w kategorii średniej.

Sosnowski to 27-letni zawodnik trenujący pod okiem Przemysława Szyszki w Uniq Fight Club w Warszawie. Po nieudanym debiucie zawodowym “Sosna” wygrał cztery kolejne walki aż trzykrotnie nokautując swoich przeciwników. Podczas swojej ostatniej walki zwyciężył w 3. rundzie z Marianem Matei, wcześniej pokonał Piotra Dembińskiego. W Mrągowie Sosnowski zadebiutuje pod szyldem FEN.

Lewandowski to wojownik z Grudziądza, który poza walkami w MMA ma na swoim koncie walki bokserskie w małych rękawicach. I właśnie w tej formule znokautował znanego z występów w FEN Marcina Filipczaka. “Lewy” poddał w przeszłości Witolda Wyrzykowskiego, by dwa lata później pokonać Krystiana Tołkaczewskiego. Lewandowski w Mrągowie również zadebiutuje w FEN.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments