mateusz rębecki kontuzjowany joel alvarez wypadł z ufc vegas 91

Mateusz Rębecki stracił rywala na UFC Vegas 91 – Joel Alvarez wypadł z rozpiski!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 kwietnia 2024

Mateusz Rębecki nie zmierzy się z Joelem Alvarezem na gali UFC Vegas 91. Hiszpan wypadł z rozpiski. Nie jest pewne czy matchmakerzy UFC zdołają znaleźć Polakowi nowego rywala.

Mateusz Rębecki miał zmierzyć się z Joelem Alvarezem już 27 kwietnia na gali UFC Vegas 91. Dziś w sieci pojawiły się informacje o tym, że Hiszpan wypadł z karty walk i nie stoczy pojedynku z Polakiem.

Nie są to dobre wieści, gdyż do wydarzenia pozostało raptem ledwie siedemnaście dni, a nim matchmakerzy UFC „domkną” temat ewentualnego zastępstwa zapewne okres ten skróci się do dwóch tygodni.

Komplikuje to mocno sprawę zarówno zawodnikowi, który zdecyduje się na pojedynek z reprezentantem Berserkers Team jak i samemu „Rebeastiemu”, który przez cały okres przygotowawczy szykował się do walki z bardzo wysokim i smukłym rywalem, który głównie specjalizuje się w stójce.

O rozwoju sytuacji będziemy was informować na bieżąco. Mamy nadzieję, że Mateusz Rębecki pozostanie w rozpisce gali, która odbędzie się w ostatni weekend kwietnia. Szkoda byłoby bowiem, gdyby Polakowi przepadł tak długi i ciężki okres przygotowawaczy.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments