mateusz kubiszyn podpisał kontrakt z fame

Mateusz Kubiszyn stoczy walkę poza organizacją GROMDA! Gdzie trafi mistrz walk na gołe pięści? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 grudnia 2023

Mateusz Kubiszyn podpisał kontrakt z nową organizacją. Mistrz organizacji GROMDA stoczy pojedynek w klatce! Gdzie zawalczy najlepszy zawodnik walk na gołe pięści w Polsce?

W ubiegłym tygodniu Don Diego obronił pas mistrzowski organizacji GROMDA. Mateusz Kubiszyn znokautował wtedy Łukasza Parobca w drugiej rundzie walki wieczoru gali GROMDA 15: Podziemny Krąg.

Kubiszyn pokazał wielką klasę i po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszym zawodnikiem walk na gołe pięści w Polsce.

Teraz przed niezwykle popularnym fighterem kolejne wyzwanie. Mateusz Kubiszyn zdecydował się na kolejny „skok w bok”. Przypominamy, że w przeszłości Don Diego stoczył już dwa pojedynki poza organizacją GROMDA.

Odbyły się one w organizacji High League, gdzie Kubiszyn najpierw rozprawił się z Denisem Załęckim, a następnie musiał uznać wyższość Damiana Janikowskiego.

Teraz przed Mateuszem Kubiszynem kolejne wyzwanie. Don Diego związał się umową z organizacją FAME i ma wystąpić na gali FAME 20. Więcej na ten temat wkrótce.

– Zanosiło się na to, rozmowy trwały długo z różnymi organizacjami, ale ja też nie ukrywałem że to do FAME było mi najbliżej. Po prostu chciałem podpisać kontrakt z FAMEM i co jestem tutaj. Na FAME 20 wjeżdżam i robimy robotę.

– Jest to najbardziej rozwinięta organizacja freakowa w Polsce. Walczyłem gdzie indziej, ale tutaj też często bywałem jako trener, jako obserwator, więc wiem, że FAME robi wszystko z największym rozmachem. No i też to, że w sumie było 19 numerowanych gal, było też parę nie-numerowanych, więc to już jest marka bardzo duża. Jak działać to z najlepszymi.

Co Mateusz Kubiszyn powiedział na temat lokalizacji wydarzenia oraz przeciwnika?

– Gala będzie w Krakowie, niedaleko Rzeszowa także cała karawana Don Diego zapraszam do Krakowa. Było parę propozycji, rozmowy trwają także siłą rzeczy nic pewnego, ale na pewno wjedziemy na grubo. Też nie chcę zdradzać zakulisowo ponieważ na dobrą sprawę nie mamy jeszcze tego ustalonego. Zobaczymy, trudno mi jednoznacznie stwierdzić bo jest jeszcze druga strona i przeciwnik może podjąć wyzwanie, a może też zrezygnować.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments