Mateusz Gamrot wbija szpilkę uczestnikom UFC 300, typuje Holloway vs Gaethje i zdradza plany startowe na 2024 rok!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lutego 2024

Mateusz Gamrot kolejny raz zachęcił fanów do zadawania pytań za pośrednictwem instagrama. Gamer wypowiedział się między innymi na temat UFC 300, a także ujawnił ile walk chce stoczyć w tym roku.

Mateusz Gamrot wróci do octagonu UFC, 9 marca na gali UFC 299 w Miami. Polak zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem byłym mistrzem organizacji UFC.

Jako, że pogoda na Florydzie mocno się popsuła „Gamer” zorganizował małą sesję Q&A na swoim instagramie. Fani bardzo chętnie zadawali pytania, a zawodnik odpowiedział na część z nich.

Zapytany o to co sądzi o karcie walk gali UFC 300, Gamrot odparł:

– Sądzę, że karta walk UFC 300 jest lepsza.

Mateusz odpowiedział także na pytanie dotyczące tego ile walk zamierza stoczyć w tym roku. Zawodnik American Top Team i Czerwonego Smoka podkreślił, że wiele będzie zależało od zdrowia. Nie wliczając starcia z RDA, Gamrot zamierza stoczyć co najmniej jeszcze jedną walkę w 2024 roku.

– Wszystko zależy od zdrowia i dostępności, ale jeszcze jeden na pewno.

Gamer skomentował także wynik walki Volkanovski vs. Topuria. Polak odniósł się do nokautu Gruzina w następujących słowach:

– Pomimo wielkiego szacunku do Volka to spodziewałem się, że tak będzie.

Jeden z kibiców zapytał Mateusza Gamrota o to czy otrzymał ofertę walki z Benoitem Saint-Denisem. Topowy zawodnik UFC w kategorii lekkiej odpisał, że nie było takiej oferty. Na koniec Gamrot wytypował także zwycięzcę walki Holloway vs. Gaethje. Gamer postawił na wygraną Maxa Hollowaya!

Która gala ma lepszą kartę walk?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments