mateusz gamrot borys mańkowski od ponad 10 lat przygoda trwa w najlepsze

Mateusz Gamrot: „Od ponad 10 lat nasza przygoda trwa w najlepsze!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2024

Mateusz Gamrot zamieścił wpis, w którym wypowiedział się na temat wieloletniej przyjaźni i wspólnych treningów z Borysem Mańkowskim.

Zarówno Mateusz Gamrot jak i Borys Mańkowski byli mistrzami federacji KSW. W przeszłości trenowali wspólnie na macie poznańskiego ANKOSu, aby następnie przenieść się do Czerwonego Smoka.

Później kiedy popularny „Gamer” przeniósł się do UFC i rozpoczął obozy treningowe za oceanem, „Diabeł Tasmański” także od czasu do czasu dołączał do przyjaciela na macie American Top Team.

Teraz Gamrot jest w czołowej piątce rankingu UFC w kategorii lekkiej natomiast Borys Mańkowski po słabszym okresie i kontuzji plasuje się na ósmej lokacie rankingu KSW w dywizji do 70 kilogramów.

Mateusz Gamrot zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym podsumował swą przyjaźń oraz treningi z Mańkowskim. Najlepszy polski lekki napisał, że mimo treningów z wieloma innymi zawodnikami to właśnie Borys należy do fighterów, z którymi najciężej mu się sparowało.

Mateusz Gamrot napisał na facebooku:

– Od ponad 10 lat nasza przygoda trwa w najlepsze! Zwiedziłem prawie cały świat, a Borys jest jednym z moich najcięższych sparingpartnerów! I przez ten cały czas naszą wspólna domena która się kierujemy – każda runda 200%. Cieszy mnie to bardzo! A chęci cały czas takie same i na prawdę wiele jeszcze przed nami! Macie też takich partnerów treningowych?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments