mateusz gamrot ocenia szanse parnasse w ufc

Mateusz Gamrot ocenia szanse Parnasse w UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2024

Mateusz Gamrot odniósł się do ewentualnego przejścia Salahdine’a Parnasse do organizacji UFC. Topowy polski lekki skomplementował Francuza.

Salahdine Parnasse wypełnił kontrakt z federacją KSW. Martin Lewandowski złożył podwójnemu mistrzowi lukratywną ofertę. Francuz zapowiada jednak, że czeka na propozycje z UFC i PFL i wybierze tę organizację, która zaoferuje mu największe pieniądze.

Mateusz Gamrot został zapytany o to jak Salahdine Parnasse poradziłby sobie w najlepszej lidze MMA na świecie. Polak docenił umiejętności mistrza KSW jednak zaznaczył, że wszystko zależy od tego jakie priorytety będzie miał Parnasse.

– Na pewno mógłby zajść wysoko. Jest fenomenem. Każdy mistrz KSW udowadnia w UFC, że wysoko dochodzi. On naprawdę ma to coś, więc na pewno bardzo wysoko by zaszedł. Pytanie, jakie ma priorytety? Ostatnio o nich głośno mówi i mówi, że to jest hajs, więc pójdzie tą drogą.

Gamrot podkreślił, że jeśli Francuz będzie myślał wyłącznie o pieniądzach to może nawet jedna porażka w nowej organizacji może się negatywnie odbić na ogólnym spojrzeniu na rezultaty Francuza.

– Wiem jedynie, że jak idziesz za hajsem, to w pewnym momencie możesz się potknąć o wynik sportowy. Jak idziesz w drugą stronę, wtedy hajs idzie za tobą, więc każdy ma swój cel. On jest jeszcze młody, więc może powalczyć parę lat gdzieś indziej i dopiero pójść do UFC, o ile będzie wygrywał.

Czy Salahdine Parnasse podpisze kontrakt z UFC?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments