mateusz gamrot gotowy makhachev vs oliveira ufc 294

Mateusz Gamrot gotowy na zastępstwo w walce Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2 na UFC 294!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 września 2023

Mateusz Gamrot był gościem programu Hejt Park na antenie Kanału Sportowego. W trakcie długiej rozmowy z Maciejem Turskim topowy zawodnik UFC w kategorii lekkiej wypowiedział się między innymi na temat tego, że zgłosił swój akces do wskoczenia na zastępstwo w razie, gdyby ktoś z duetu Islam Makhachev i Charles Oliveira nabawił się kontuzji!

Popularny „Gamer” po wygranej nad Rafaelem Fizievem wrócił już do kraju i od razu po powrocie był gościem Macieja Turskiego w programie Hejt Park, który jest emitowany na Kanale Sportowym na platformie youtube.

W trakcie długiej rozmowy padł temat pojedynku Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2. Do rewanżowego starcia o pas kategorii lekkiej dojdzie 21 października na gali w Abu Dhabi. Mateusz Gamrot wielokrotnie powtarzał, że nie chciałby po raz kolejny wchodzić do octagonu UFC na gali odbywającej się w Abu Dhabi.

Polak ma z tym miejscem złe wspomnienia jednak mimo to postanowił, że jeśli nadarzy się okazja walki o mistrzowski pas to zrobi wszystko, aby wskoczyć do karty walk gali UFC 294! Co więcej okazuje się, że zawodnik American Top Team i Czerwonego Smoka zgłosił już akces i gotowość do startu na tej gali!

„Dyspozycja zgłoszona, wyraziłem taką chęć. Walk mistrzowskich się nie odmawia, nawet jeśli po raz trzeci miałbym wrócić do Abu Dhabi. Są takie sytuacje w życiu, że nie można powiedzieć „nie”, więc jeśli byłaby taka chęć ze strony UFC to jestem tam. Nie jest tak, że trzy dni przed galą dostanę informację, na pewno wcześniej zadzwonią.”

W dalszej części wypowiedzi Mateusz Gamrot zapewnił, że nawet jeśli nie zostanie ogłoszony oficjalnym zastępcą to rozważy lot do Abu Dhabi, gdyż chciałby zobaczyć walkę Makhachev vs. Oliveira 2 z bliska.

„Przeszło mi przez myśl, rozważę tę decyzję czy nie polecieć tam i nie zobaczyć tej walki z bliska. Jestem coraz bliżej topu, wiec muszę się zacząć kręcić między tymi zawodnikami, także rozważam to. A jak zawołają (wyzwą do walki) to przeskoczę siatkę octagonu i jestem! Rośnie zainteresowanie mediów, ludzie pytają, rozmawiają. Dlatego dobrze być blisko, warto się pokazać, a jak nadarzy się okazja kogoś zastąpić to też jestem (gotowy).”

Nim Mateusz Gamrot powróci do octagonu UFC już 7 października odbędzie się gala UFC Vegas 80, z której transmisja online będzie dostępna na eFortuna.pl. By uzyskać dostęp do darmowej transmisji z wydarzenia wystarczy się zarejestrować, odebrać bonus oraz wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj!

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments