mateusz gamrot atakuje charlesa oliveirę

Mateusz Gamrot atakuje Charlesa Oliveirę: „W parterze ze mną będzie ogień, dlatego wolisz Colby’ego”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2024

Mateusz Gamrot nie wytrzymał i ponownie zwrócił się do Charlesa Oliveiry. Polak uważa, że Brazylijczyk unika walki i wybiera łatwiejszego rywala.

W ostatnich tygodniach mamy dość ciekawą sytuację na linii Mateusz GamrotCharles Oliveira. Notowany na piątym miejscu rankingu Gamer głośno domaga się szansy stoczenia wymarzonej walki z Brazylijczykiem.

Do Bronx nie jest jednak skory do bitki z Mateuszem Gamrotem i bardziej skłania się ku wyzwaniu, które rzucił Colby Covington. Oliveira już po przegranej z Armanem Tsarukyanem wspominał, że rozważy przejście do kategorii półśredniej jeśli dostanie mocne, rozpoznawalne nazwisko.

Sytuacja wydaje się być jasna Charles Oliveira wybiera po prostu kasowe walki, na których może wiele zarobić. Brazylijczyk sam stwierdził, że nie zamierza patrzeć za siebie jak chodzi o oponentów z rankingu UFC w kategorii lekkiej.

Mateusz Gamrot atakuje Charlesa Oliveirę

Zachowanie Oliveiry mocno zdeprymowało Mateusza Gamrota. Polak zamieścił wpis, który skierował bezpośrednio do Brazylijczyka. Oto co na platformie X napisał Gamer:

– Pytałem o walkę z Oliveirą jednak on zamiast tego wyzwał na pojedynek Colby’ego, gościa który walczy raz na rok i ma rekord 2-3 od 2019 roku.

– Wszyscy myśleliśmy, że jesteś lepszy Charles. Dobrze wiesz, że w parterze ze mną będzie ogień, może dlatego właśnie chętniej zawalczysz z Colbym.

Kto wygrałby walkę Gamrot vs Oliveira?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments