Mateusz Borek oferta walki freakowej

Mateusz Borek otrzymał lukratywną propozycję kontraktu od organizacji freakowej: „Do klatki wchodzą ci którym brakuje pieniędzy…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 08 lipca 2023

Mateusz Borek to komentator meczów piłkarskich, dziennikarz, a także dzięki współpracy z Viaplay anonser gal federacji KSW. W wywiadzie z kanałem Koloseum Borek zdradził, że otrzymał lukratywną propozycję kontraktu od jednej z organizacji freakowych.

Mateusz Borek to dziennikarz, którego fani sportu w Polsce kojarzą głównie z pracy komentatora meczów piłkarskich. Borek w ostatnich latach rozwinął się także jako promotor gal bokserskich, jest jednym z współzałożycieli Kanału Sportowego, a także pracuje jako anonser i prowadzący studio w trakcie gal KSW.

Borek w rozmowie z kanałem Koloseum ujawnił, że niedawno otrzymał lukratywną ofertę kontraktową od jednej z organizacji freakowych. Oznaczałoby to debiut popularnego dziennikarza w klatce. Jak na całą sprawę zareagował Borek?

Miałem ofertę. Sport nie jest dla starych ludzi. Jak sobie wyobrażasz, żebym miał się wygłupiać jako komentator reprezentacji Polski, człowiek, który jeździ na mistrzostwa świata. Do klatki wchodzą albo ci, którym brakuje pieniędzy. Ci, którzy potrzebują się sprawdzić, albo są uzależnieni od adrenaliny. Ja mam za co żyć, no i szczerze nie muszę dostawać po głowie za to, żeby dostawać faktury. Próbowali mnie mocno namawiać, nawet miałem dowolność w wyborze przeciwnika. Ja bardzo lubię tych ludzi, szanuję. Oferta była więcej niż bardzo dobra. Mógłbym pewnie parę lat nie pracować w mediach.

Zostaw ocenę
7
5
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
1 rok temu

Mateusz jesteś za***bisty lubię cię słuchać