Mateusz Borek o KSW Viaplay wywiad rozmowa

Mateusz Borek o sytuacji KSW i Viaplay: „Można się zastanowić kto…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lipca 2023

Mateusz Borek pojawił się we Wrocławiu by wspierać swojego przyjaciela Piotra Świerczewskiego. Z tej okazji skorzystali dziennikarze FanSportu, którzy przeprowadzili rozmowę z Borkiem. Nie mogło zabraknąć pytania o sytuację KSW i Viaplay. Co odpowiedział Borek, pracujący na galach KSW jako anonser i prowadzący studio?

Mateusz Borek będzie we Wrocławiu wspierał swojego przyjaciela Piotra Świerczewskiego. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule, gdzie Borek opowiedział o przyjaźni ze Świrem.

Przy okazji rozmowy dziennikarzy FanSportu z Mateuszem Borkiem nie mogło oczywiście zabraknąć pytania o sytuację Viaplay i KSW, po tym jak w sieci gruchnęły wieści o wycofaniu Viaplay z Polski. Czy powinniśmy obawiać się o przyszłość federacji?

KSW wydało własne oświadczenie, w którym zwrócono się do fanów i wyjaśniono sytuację. A co na ten temat sądzi Mateusz Borek, który pracuje przy galach KSW jako anonser, prowadzący studio.

Mateusz Borek o sytuacji KSW i Viaplay

„Myślę, że nie. Myślę, że na razie jest to taki komunikat Viaplay bardzo ogólny, mówiący o kondycji finansowej w kilku krajach. Nie wiemy jaka będzie przyszłość Viaplay w Polsce, czy to się uspokoi czy nastąpi taki długotrwały proces wyciszania i wygaszania platformy. Natomiast pamiętajmy, że KSW jest kapitalnie odbieranym produktem w grupie Viaplay i to bardziej się można zastanowić kto będzie KSW pokazywał w Polsce jeśli miałby się zamknąć Viaplay, no bo to się nie zmieni, że dalej te gale będą w Viaplay w Europie…”

Pełna rozmowa z Mateuszem Borkiem poniżej:

Zostaw ocenę
10
8
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments