Mateusz Borek KSW Colosseum 2

Mateusz Borek o KSW Colosseum 2: „Od pierwszej walki będzie petarda!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2023

Mateusz Borek udzielił wywiadu Super Expressowi i wypowiedział się na temat nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2. Popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny uważa, że na tej gali nie będzie miejsca i chwili na czekanie i „wypełniacze”. Borek zapowiada, że 3 czerwca na Stadionie Narodowym od pierwszej walki będzie petarda!

Mateusz Borek udzielił wywiadu Super Expressowi, rozmowę opublikowano na youtube na kanale Koloseum. Popularny dziennikarz, który prowadzi studio Viaplay w trakcie gal KSW wypowiedział się na temat nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Co Borek sądzi na temat pojedynku Pudzianowski vs. Szpilka? Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka oficjalnie na KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym! [VIDEO]. Oto jaki przebieg walki typuje dziennikarz:

„Artur trafi ciosem to Mariusz padnie, albo po prostu Mariusz przepuści (cios) wjedzie w Artura, wywróci go i Artur już nie wstanie. No bo spod Mariusza naprawdę ciężko jest wstać.”

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Mateusz Borek o karcie walk gali KSW Colosseum 2

Mateusz Borek skomentował także to w jaki sposób zbudowana będzie karta walk gali KSW Colosseum 2. Dziennikarz zapowiada wielkie emocje od samego początku i uważa, że federacja prowadzona przez duet właścicieli Maciej Kawulski i Martin Lewandowski po raz kolejny wyprzeda Stadion Narodowy:

„Wydaje mi się, że ta gala, na którą sprzedano już 15 tysięcy biletów, będzie absolutna petardą. I chyba będzie miała należyty skład. Będą walki o pas. Będą walki bardzo ciekawe i stojące na bardzo wysokim sportowym poziomie. (…) Tam nie będzie miejsca i czasu na walki na rozgrzewkę, na typowe walki, które będą przygotowywać publiczność na właściwą główną kartę. Wydaje mi się, że od pierwszej walki będzie petarda. Ja uważam, że tak będzie. Gdzieś całe środowisko MMA też się zapaliło, żeby pokazać, że sport się trzyma mocno. Karta będzie petardą. Moim zdaniem nie wolno się spóźnić na pierwszą walkę!”

Zostaw ocenę
0
0