martin lewandowski potwierdza że janikowski powalczy o pas

Martin Lewandowski potwierdza, że Janikowski powalczy o pas: „Damian jest jednym z kluczowych zawodników”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2024

Martin Lewandowski i Damian Janikowski byli gośćmi w poniedziałkowym live na łamach Sport.pl. Współwłaściciel KSW potwierdził, że „Damiano” powalczy o pas kategorii średniej.

Szef KSW oraz jeden z czołowych zawodników federacji w kategorii do 84 kilogramów byli gośćmi w poniedziałkowym programie LIVE emitowanym na antenie portalu Sport.pl.

W trakcie wizyty nie mogło zabraknąć pytania o to czy Damian Janikowski otrzyma szansę walki o pas mistrzowski. Martin Lewandowski potwierdził ten fakt oraz skomplementował medalistę olimpijskiego słowami:

– Myślę, że tak, takie jest jego przeznaczenie. Dogrywamy przeróżne walki. Musimy je podzielić logicznie i praktycznie, żeby każda gala miała coś fajnego i ciekawego. Damian jest jednym z tych kluczowych zawodników, który przyciąga zainteresowanie i spektakularnie walczy, ostatnia jego walka była dla mnie jego najlepszą w karierze.

Dopytany o termin rewanżowego pojedynku Damiana z Pawłem Pawlakiem, szef KSW powiedział:

– Nie powiem gdzie, kiedy, co i jak, ale po Paryżu tak, czyli od maja w górę.

Damian Janikowski z uśmiechem wypowiedział się na temat tak długich przygotowań do walki o mistrzowski tytuł.

– Nie mając jeszcze konkretnej daty walki, celujemy z przygotowaniami w maj, czerwiec, albo lipiec. Albo te nasze przygotowania trochę przedłużymy, albo w nich zrobimy przerwę, ale zacząłem się szykować na walkę na maj z taką opcją, że może być to czerwiec i lipiec. Na pewno będę gotowy.

Nim Damian Janikowski ponownie wejdzie do okrągłej klatki czekają nas inne wydarzenia KSW. Już w najbliższą sobotę w Libercu odbędzie się gala KSW 91. Wydarzenie możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments