martin lewandowski o don diego vs grzebyk ksw epic

Martin Lewandowski o Kubiszyn vs. Grzebyk: 'Don Diego sportowo jest zacnym zawodnikiem. Promocyjnie silna walka’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 stycznia 2024

Martin Lewandowski odniósł się do pomysłu walki między Mateuszem Kubiszynem, a Andrzejem Grzebykiem. Jak szef KSW zapatruje się na udział Don Diego w gali KSW EPIC?

W ostatnich dniach gorąco zrobiło się wobec ewentualnego występu Don Diego na gali KSW EPIC. Mateusz Kubiszyn sam zasugerował chęć debiutu w okrągłej klatce KSW i podkreślił, że wszystko jest do dogadania. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule – Don Diego chce walczyć w KSW!

Bardzo szybko na artykuł dotyczący mistrza GROMDY zareagował Andrzej Grzebyk, który jest otwarty na bitkę z Kubiszynem. „Double Champ” zasugerował bitkę na brutalnych zasadach PRIDE.

Teraz do całej sytuacji w trakcie rozmowy z Karolem Garncarzem odniósł się Martin Lewandowski, czyli szef federacji KSW. Co Martin powiedział na temat walki Don Diego vs. Grzebyk? Czy są szanse na to, że dojdzie do tego starcia na KSW EPIC?

– Podoba mi się. No tutaj Don Diego, wiesz sportowo jest zacnym zawodnikiem. No tak, to by była ciekawa walka. Na pewno promocyjnie silna, mocna więc jest to zastanowienia. Nie chcę tu deklarować bo jednak zawsze takie decyzje podejmuję z Wojsławem Rysiewskim, więc chcę z nim przegadać temat. Poznać jego perspektywę.

Wszystko wskazuje na to, że istnieje szansa na doprowadzenie do tego pojedynku na gali KSW w Gliwicach. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy was informować na bieżąco.

Kto wygrałby walkę Andrzej Grzebyk vs. Mateusz Kubiszyn?

Loading ... Loading ...

Galę KSW EPIC obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka.

Zarejestruj konto i obstaw KSW EPIC!

TYPKURSBUKMACHER
Mamed Khalidov2.40FORTUNA
Tomasz Adamek1.52FORTUNA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments