marlon vera otworzyłbym twe ciało ciosami i bawiłbym się wnętrznościami

Marlon Vera uważa, że zab*łby kulturystę Bradleya Martyna: „Otworzyłbym twe ciało ciosami i bawiłbym się wnętrznościami” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 września 2023

Marlon Vera był gościem kulturysty Bradleya Martyna w podcaście „Raw Talk”. W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć sztandarowego pytania, które Martyn zadaje wszystkim zawodnikom MMA, którzy pojawiają się w jego studiu. Chito ostro odpowiedział na pytanie!

Marlon Vera może powoli szykować się do starcia rangi mistrzowskiej z Seanem O’Malleyem. Nie znamy jeszcze daty ewentualnej walki „Chito” z „Sugarem” jednak wiele wskazuje, że dojdzie do niej dopiero w 2024 roku.

Ważący 260 funtów kulturysta coraz chętniej zaprasza do swojego studia zawodników MMA. Niedawno gościł u niego Nate Diaz, którego Martyn spytał o ewentualny pojedynek uliczny. Wtedy padło viralowe zdanie Diaza, który określił Martyna mianem „podcastera” i nie dał mu najmniejszych szans w starciu na ulicy.

Teraz Martyn w trakcie rozmowy spytał Chito Verę czy ten uważa, że byłby w stanie wygrać z kulturystą w walce ulicznej. Oto co odpowiedział Bradleyowi Martynowi zawodnik organizacji UFC:

„Zabiłbym cię, przysięgam na Boga, że bym cię zabił. Jedyną szansą abyś mnie pokonał jest gdybyś mnie złapał i uderzał moją głową o ścianę, tak by mnie znokautować. Jeśli byś tego nie zrobił to ja parłbym naprzód, atakowałbym zaciekle. Jestem maszyną jak chodzi o cardio. Masz przejebane wyrwałbym ci oczy i ciosami otworzyłbym twe ciało, a później ku*wa bawiłbym się wnętrznościami.”

Kolejna gala organizacji UFC odbędzie się w sobotę 23 września. W main evencie gali UFC Vegas 79 zobaczymy Polaka Mateusza Gamrota. Oglądaj wydarzenia UFC za darmo na eFortuna.pl!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments