pudzian jak długo zamierza walczyć

Mariusz Pudzianowski zdradził jak długo zamierza walczyć w KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 grudnia 2023

Mariusz Pudzianowski jest jednym z kilku nazwisk, które pomogły wypłynąć MMA na szerokie wody. Popularny Pudzian zdradził jak długo zamierza jeszcze walczyć w KSW.

Mariusz Pudzianowski zadebiutował w zawodowym MMA pod koniec 2009 roku na gali KSW 12: Najman vs. Pudzianowski. Wielokrotny mistrz świata strongman zdemolował wtedy w białym ringu Marcin Najmana.

Debiut Pudzianowskiego w federacji KSW śmiało można uznać za jeden z najważniejszych momentów w historii polskiego MMA. To właśnie strongman pomógł spopularyzować MMA sport w Polsce i wpłynął na to, że galami KSW zainteresowało się szersze grono odbiorców.

46-letni Pudzianowski walczy zatem w KSW od 14 lat i w 2024 roku będzie świętował jubileusz piętnastu lat zawodowych startów. Mariusz przegrał dwie ostatnie walki co sprawiło, że kibice i eksperci coraz częściej wypowiadają się na temat emerytury Pudziana.

Pudzianowski w rozmowie udzielonej Olimp Sport Nutrition wypowiedział się na temat tego jak długo jeszcze zamierza toczyć pojedynki w klatce KSW.

– Chce mi się cały czas, mam zapał, tylko wiem, że nie żyje się wiecznie i w pewnym momencie dosyć po prostu trzeba sobie powiedzieć mimo to, że mógłbym to robić jeszcze 5 lat czy ileś. Mógłbym, ale ja nie będę chciał. Jeszcze trochę się pobawię.

– Potem nie wiem, co będę robić. Najbliższe dwa 2 lata wiem, że jeszcze będę bawił i trenował MMA, tak zawodowo. Na najbliższe dwa lata mam plany, że jeszcze będę wchodził do klatki, a potem będę myślał, co dalej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments