mariusz pudzianowski zawalczy w ufc brian shaw

Mariusz Pudzianowski zawalczy na evencie UFC? Czy Pudzian planuje walkę z Brianem Shawem?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 października 2023

Mariusz Pudzianowski zawalczy na evencie organizacji UFC? Co konkretnie planuje popularny Pudzian? Nad sprawą pochylił się Michał Tuszyński, dziennikarz portalu FanSportu, który przybliżył całą sytuację. Czy Pudzian faktycznie zmierzy się z Brianem Shawem?

Galę UFC 294 obejrzysz całkowicie ZA DARMO w Fortuna TV!

Zarówno Mariusz Pudzianowski jak i Brian Shaw są wielokrotnymi mistrzami świata Strongman. Pudzian skończył ze startami w zawodach siłaczy wiele lat temu natomiast Shaw niedawno zapowiedział zakończenie przygody z potężnymi ciężarami i wymagającymi konkurencjami, a nawet rozpoczął treningi i przygotowania do walki w MMA.

Michał Tuszyński, dziennikarz portalu FanSportu postanowił bliżej przyjrzeć się całej sprawie po tym jak popularny Pudzian opublikował w social mediach plakat zapowiadający jego walkę z Shawem. Sprawą bardzo szybko zainteresowali się fani, gdyż na plakacie widniało logo UFC.

Martin Lewandowski, szef federacji KSW zapytany o całą sprawę powiedział, że w trakcie rozmowy z Mariuszem Pudzianowskim i jego managerką umówili się, że współwłaściciel KSW nie będzie się wypowiadał na ten temat.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem video, a od siebie dorzucimy małe przypomnienie, że organizacja UFC organizuje często eventy dla fanów, na których można się spotkać z gwiazdami, a czasem nawet odbyć wspólny trening. Być może właśnie na jednym z takich eventów miałoby dojść do pokazowej walki Pudzianowski – Shaw?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments