Mariusz Pudzianowski skomentował wyniki wyborów panie tusk

Mariusz Pudzianowski skomentował wyniki wyborów: „No właśnie Panie Tusk jak tak mówiliście…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 października 2023

Mariusz Pudzianowski skomentował wyniki wyborów do sejmu i do senatu. Popularny „Pudzian” zamieścił w sieci nagranie video z obszerną wypowiedzią. Pudzianowski dodał także dopisek na filmie – 'Mamy nową władzę’. Co dokładnie powiedział wielokrotny mistrz świata Strongman aktualnie walczący w MMA w federacji KSW?

Mariusz Pudzianowski skomentował wyniki wyborów do sejmu i senatu. Popularny „Pudzian” najwyraźniej otrzymywał od swoich fanów wiele zapytań dotyczących wyborów, gdyż postanowił nagrać wypowiedź właśnie na ten temat.

Mariusz Pudzianowski komentuje wyniki wyborów

Pudzianowski opublikował materiał video w swoich wszystkich mediach społecznościowych. Pełny materiał jest dostępny wyłącznie na TikToku. Nagranie znajdziecie na dole artykułu.

„Dzieńdoberek no i czas do pracy. Dzień jak co dzień, obowiązki treningowe zrobione, a teraz czas do pracy żeby troszeczkę popracować. Nie zadawajcie mi pytań co ja myślę o tym wszystkim dlatego, że ja skupiam się bardziej na tym co ja robię. Na działalności, którą prowadzę czyli na transporcie, rolnictwie i ogrodnictwie i innych rzeczach. Podatki były, są i będą czy to za PO czy za PiSu, czy za Lewicy jeszcze, za PSLu kiedyś chyba czy jeszcze innego ugrupowania. Polityka tak bardzo mnie nie interesuje, podatki były, są i będą tylko troszeczkę tak jak już wcześniej napisałem, niech nie utrudniają nam przedsiębiorcom, tym ludziom którzy chcą cokolwiek zrobić no i tym pracownikom dać godne wypłaty. Tylko czasami nie ma z czego dać tych wypłat. Ktoś powie, a bo wy to tyle macie, niektórzy się najwięcej wypowiadają co nie mają nawet własnego kiosku i nie potrafiliby nim zarządzać, a mają najwięcej do powiedzenia.”

Mariusz Pudzianowski do Donalda Tuska i nowej władzy:

Mariusz Pudzianowski kontynuował swą wypowiedź i zwrócił się do nowej władzy z ważną sugestią dotyczącą małych przedsiębiorstw. Pudzian skierował słowa bezpośrednio do Donalda Tuska:

„Naprawdę nie zadawajcie mi pytań o politykę, jestem apolityczny. Czy to będzie rządziło PO czy PiS czy inna opcja, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. No i właśnie Tusk poszedł do zakładu fryzjerskiego, już nie pamiętam chyba w Łodzi to było i powiedział, że ta fryzjerka ledwie wyrabia na te ZUSy na to wszystko. No właśnie Panie Tusk jak tak mówiliście, zróbcie tym właśnie fryzjerkom i wielu tysiącom firm, właśnie im trzeba pomóc bo oni dają te miejsca pracy, jedno miejsce czy dwa miejsca. Są to tysiące takich przedsiębiorców, małych, drobnych, mikro co dają pracę tym ludziom i chcą im godnie płacić, tylko czasami nie mają z czego. To jak już tam będziecie (u władzy) to zróbcie tak, żeby ta fryzjerka, czy ja, bo ja nie jestem wielkim przedsiębiorcą, zatrudniam kilkunastu pracowników, którzy też chcą godnie zarabiać tylko pytanie z czego czasami mam im dać? Jeden podatek w górę, drugi podatek w górę, ZUS w górę, to w górę, a dla wypłaty z pustego to ja nie nabiorę. Dobra, ja się biorę za robotę, wsiadam na koparkę bo samo się nic nie zrobi. Miłego dzionka.”

@pudzianowski.official Dzień dobry Wszystkim i mamy nowy tydzień 🤝 #reklama ♬ dźwięk oryginalny – Mariusz Pudzianowski
Zostaw ocenę
13
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments