Mariusz Pudzianowski Artur Szpilka KSW

Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka wpadli na siebie w WCA [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2023

Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka wpadli na siebie w Warszawskim Centrum Atletyki. Choć Artur Szpilka zapowiadał, że zmienia głównego trenera, to czasami pojawia się w WCA by zrobić swój trening. Pudzian wrócił natomiast pod skrzydła Arbiego Shamaeva i spędzi cały okres przygotowawczy w WCA.

O tym, że Artur Szpilka dokonał zmian w swoim sztabie szkoleniowym informowaliśmy was w połowie marca. Wtedy też wyjaśniło się, że choć „Szpila” będzie pojawiał się od czasu do czasu w WCA to część przygotowań przeprowadzi w innym miejscu. Artur Szpilka zmienia sztab szkoleniowy przed walką z Pudzianem na KSW Colosseum 2!

Fakt, że Mariusz Pudzianowski opuści „piwnicę”, którą wytykali mu eksperci i inni zawodnicy i wróci do WCA było jasne od końca lutego kiedy w trakcie dyskusji na temat Phila de Friesa „Pudzian” wspomniał o tym, że Arbi Shamaev ułoży mu plan i na tego zawodnika. Więcej na ten temat tutaj. Mariusz Pudzianowski wrócił do WCA!? „Oj dobiorę się do De Friesa. Z Arbim mamy już plan”

Teraz w WCA doszło do spotkania Pudzianowskiego i Szpilki, którzy 3 czerwca na gali KSW Colosseum 2 zmierzą się w okrągłej klatce polskiej federacji. Jak widać humor dopisywał zarówno „Pudzianowi” jak i „Szpili”.

Zdaniem bukmacherów Artur Szpilka nie ma najmniejszych szans w walce z Mariuszem, a kurs na niego to aż 3.00. Kurs na Pudziana natomiast 1.35. Oznacza to, że obstawiając 300 zł na zwycięstwo byłego pięściarza, zgarnąć można aż 792 zł! Ten pojedynek, jak i całą kartę walk obstawić można u bukmachera eFortuna.pl.

Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0