mariusz grabowski o walce adamek vs khalidov

Mariusz Grabowski o walce Adamek vs Khalidov: „Powiem szczerze, że dziadziuś trochę zawiódł” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 29 lutego 2024

Mariusz Grabowski prezes organizacji GROMDA wypowiedział się na temat walki Adamek vs Khalidov.

Po losowaniu par turniejowych oraz face to face reporterzy mieli okazję ku temu by spotkać się z bohaterami piątkowej gali GROMDA 16.

Mariusz Grabowski, prezes organizacji GROMDA także udzielił kilku wywiadów. W trakcie jednej z rozmów z reporterem portalu FanSportu szef organizacji GROMDA został zapytany o opinię po walce Adamek vs Khalidov.

Wiadomo, że prezesa Grabowskiego łączą z Tomaszem Adamkiem przyjacielskie relacje. Jak zatem szef GROMDY ocenił występ „Górala”?

– Powiem szczerze, że dziadziuś trochę zawiódł. Wiadomo, że dobrze że się to skończyło tak jak się skończyło. Myślę, że z perspektywy czasu jakby to potrwało dłużej to mogłoby być różnie i jeszcze by były większe kontrowersje. Jeśli starczyłoby tlenu Mamedowi to Tomek mógłby mieć problemy. Widzieliśmy, że te nogi stały i wiadomo głowa chciała, ręce chciały, ale nogi stały. Było widać, że to już nie jest ten Tomek Adamek co wcześniej. Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło, wcześniej zakończone ja myślę, że tylko jest to dobre dla Tomka. Tomek nie nadążał, a Mamed miał nieskoordynowane ruchy i zmieniał cały czas pozycję. Tomek nie wiedział co się dzieje, myślę że w tej trzeciej rundzie przyjął z trzy ciosy od Mameda.

Gala GROMDA 16: W Imię Zasad odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Antoni
4 miesięcy temu

Pozdrawiam serdecznie 🌺