Ziółkowski przed XTB KSW Colosseum 2

Marian Ziółkowski przed superfightem z Parnassem: „Zależy mi żeby ta walka była naprawdę mocna!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2023

Na gali XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do superfightu między Marianem Ziółkowskim, a Salahdinem Parnasse. Polak jest posiadaczem pasa kategorii lekkiej natomiast Francuz poza pasem kategorii piórkowej zdobył także tymczasowy tytuł dywizji lekkiej. Golden Boy zapowiada, że chce by to było naprawdę mocne starcie!

Marian Ziółkowski, mistrz federacji KSW w kategorii lekkiej na gali XTB KSW Colosseum 2 stanie przed nie lada wyzwaniem. Polak zmierzy się bowiem w superfightcie z Salahdinem Parnasse, niesamowitym francuskim talentem.

Przed walką na gali XTB KSW Colosseum 2 mistrz kategorii do 70 kg Marian Ziółkowski sugerował by federacja KSW wprowadziła testy antydopingowe. Salahdine Parnasse był otwarty na badania. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Ziółkowski proponuje testy antydopingowe! Parnasse podbija stawkę i chce 10 tysięcy euro.

Jak Marian ocenia umiejętności swojego rywala?:

„Gość jest okrutnie mocny. Wyczyścił wszystkich. Żaden Polak nie dał mu rady. Stójkę ma dobrą, zapasy ma dobre, parter ma dobry. Jest szybki, jest dynamiczny, ale ja wiem, że dysponuję umiejętnościami, które mogą sprawić, że mogę go pokonać.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Marian Ziółkowski przed walką z Parnasse

Co jeszcze przed starciem z Francuzem miał do powiedzenia Polak? Okazuje się, że Ziółkowski nastawia się na mocny pojedynek:

„To jest dla mnie najważniejsza walka w karierze. Jeśli wygram z Parnasse’em, będę mógł powiedzieć: Jestem jednym z najlepszych na świecie! To jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Bardzo zależy mi na tym, żeby ta walka była naprawdę mocna. Obrona pasa na stadionie będzie dla mnie czymś wyjątkowym. Niech ta walka będzie również wyjątkowa dla kibiców.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Francuz, na którego wygraną wystawiono kurs 1.55, natomiast na wygraną Mariana Ziółkowskiego ustalono kurs wysokości 2.32.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments