marcin tybura udusił taia tuivasę w pierwszej rundzie video ufc vegas 88

Marcin Tybura udusił Taia Tuivasę w pierwszej rundzie na UFC Vegas 88! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2024

W walce wieczoru gali UFC Vegas 88 zmierzyli się Tai Tuivasa i Marcin Tybura. Polak wygrał walkę. Marcin Tybura udusił Taia Tuivasę w pierwszej rundzie.

Pojedynek wieczoru gali UFC Vegas 88 zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Oko w oko stanęli Tai Tuivasa i Marcin Tybura. „Bam Bam” to bezkompromisowy zawodnik, który tylko dwukrotnie kończył walki decyzjami sędziów. Tuivasa ma na swoim koncie aż czternaście zwycięstw przez nokaut.

Polak Marcin Tybura jest bez wątpienia bardziej wszechstronnym i przekrojowym zawodnikiem od Australijczyka. Tuivasa będzie niezwykle groźny w początkowej fazie walki. Warto pamiętać o tym, że Tuivasa przegrał trzy walki z rzędu i dla zawodnika z Sydney to ostatni dzwonek na utrzymanie kontraktu w UFC.

Jakim wynikiem zakończyła się walka Tuivasa vs. Tybura?

Bardzo mocny początek z obu stron. Zawodnicy najpierw wymienili po kopnięciu a następnie zaczęli wyprowadzać mocne ciosy. Lepiej wyszedł z tego Tuivasa, który potężnie ustrzelił Polaka prawymi i szybko rozciął skórę na głowie naszego reprezentanta. Marcin był w opałach i zachwiał się na nogach po łokciu rywala i potężnych bombach. Polak nie tylko przetrwał ataki rywala, lecz powziął srogi rewanż. Najpierw Marcin zaczął trafiać, a następnie pod siatką w pięknym stylu wyrwał i obalił rywala na matę. Następnie w parterze Tybur rozpuścił ręce i atakował ground and pound, a w odpowiednim momencie przeszedł do duszenia zza pleców. Tuivasa długo nie odklepywał jednak w końcu odpłynął. Świetny comeback Marcina Tybury!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments