Marcin Prachnio underdogiem kursy ufc

Marcin Prachnio wielkim underdogiem na UFC 290! Kursy bukmacherskie na walkę Polaka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

Marcin Prachnio stoczy kolejny pojedynek w octagonie UFC w niedzielę 9 lipca na gali UFC 290 w Las Vegas. Polak jest wielkim underdogiem. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na walkę Prachnio z Vitorem Petrino?

Marcin Prachnio walczy w organizacji UFC od 2018 roku jednak nie należy do najpopularniejszych zawodników wśród polskich sympatyków MMA. Głównie przez wzgląd na to, że Polak przegrał trzy pierwsze walki w najlepszej lidze MMA na świecie. Po lepszym okresie w 2021 roku, w ubiegłym roku stoczył tylko jeden pojedynek, który również przegrał.

Prachnio pokazał się z dobrej strony w swoim pierwszym tegorocznym występie jednak bukmacherzy zdecydowanie wyżej cenią Brazylijczyka Vitora Petrino, dla którego będzie to dopiero drugi występ w UFC.

Prachnio zmierzy się z Petrino już w najbliższą niedzielę 9 lipca na gali UFC 290 w Las Vegas. Jak prezentują się dokładne kursy bukmacherskie na walkę Polaka?

UFC 290: Petrino vs. Prachnio – kursy bukmacherskie

Zarówno walkę Petrino vs. Prachnio, jak i całą kartę UFC 290 możecie obstawić i oglądać na żywo na stronie bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę jakiekolwiek zdarzenie otrzymacie dostęp do Fortuna TV.

Nowi użytkownicy na start otrzymają szereg bonusów. Darmowe 20 zł wpadnie na konto za samą rejestrację, a kolejnych 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments