marcin prachnio celebruje zwycięstwo w ufc

Marcin Prachnio celebruje zwycięstwo w UFC: „Owoc ciężkiej pracy, determinacji i serca smoka”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lutego 2024

Marcin Prachnio zanotował wygraną na gali UFC Vegas 86. Polak zamieścił na facebooku wpis, w którym zaznaczył, że ta wygrana jest dla każdego kto wierzy w moc marzeń.

Marcin Prachnio pokonał Clarka na gali UFC Vegas 86. Polak zapisał na swoim koncie czwarte zwycięstwo w organizacji UFC. Nie była to łatwa walka, gdyż w ostatniej rundzie Amerykanin miał swoje szanse, a reprezentantowi Polski zaczęło brakować tlenu.

Dzięki wygranej w UFC Apex Prachnio zrobił kolejny krok nie tylko w celu utrzymania umowy z UFC, lecz przede wszystkim w kierunku otrzymania nowej oferty kontraktowej od matchmakerów najlepszej ligi MMA na świecie.

Zwykle kontrakty obowiązują na cztery lub pięć walk natomiast Prachnio ma na swoim koncie dziewięć starć w UFC co sprawia, że zapewne zbliża się powoli do końca drugiej umowy.

Marcin Prachnio celebrował wygraną następującym wpisem:

– Zwycięstwo! Owoc ciężkiej pracy, determinacji i serca smoka. Ta wygrana nie jest tylko moja, jest dla każdego, kto wierzy w moc marzeń. Dziękuję wszystkim moim zwolennikom za wsparcie w tej niesamowitej podróży. Udało się!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments