mamed khalidov przed ksw epic adamek

Mamed Khalidov zdziwiony słowami dziennikarza: „Co powiedziałeś?” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2024

Mamed Khalidov spotkał się z dziennikarzami po konferencji prasowej przed galą KSW EPIC. W pewnym momencie jeden z reporterów zadał pytanie, które mocno zdziwiło gwiazdę KSW.

W trakcie rozmowy z przedstawicielami mediów jeden z dziennikarzy zapytał Mameda Khalidova o to czy zobaczymy go jeszcze w walkach mistrzowskich wspominając starcie z Pawłem Pawlakiem. Reporter zasugerował, że fani nie chcą oglądać Khalidova w money fightach, czy super fightach.

Mamed był zdziwiony tym pytaniem i szybko wyjaśnił temat.

– Poczekaj jaki fight? Co powiedziałeś? Każda walka jest money fight, bo za nią się płaci. Za darmo nie walczymy. Natomiast jest to jakiś challenge dla mnie, wyzwanie, próba w boksie. Mówiłem już wcześniej w wywiadach, że wyskoczę na jeden raz w boksie, a potem wracam do MMA.

Nim przejdziemy do dalszej wypowiedzi Mameda przypominamy, że legalny polski bukmacher FORTUNA przygotował doskonałą promocję z okazji gali KSW EPIC.

Zgarnij 400 PLN za wygraną Khalidova lub Adamka!

Bukmacher eFortuna.pl, który jest sponsorem federacji KSW przygotował mega promocję na walkę Adamek vs Khalidov. Za 2 zł możesz zgarnąć aż 400 zł, poprawnie typując zwycięzcę walki wieczoru! Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko.

Jak odebrać 400 zł za wygrany zakład?

  1. Załóż nowe konto w Fortunie koniecznie z linku promocyjnego – KLIKAJĄC TUTAJ.
  2. Wpłać pierwszy depozyt min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną ADAMKA lub KHALIDOVA – Musi być to pierwszy kupon SOLO!
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz bonus w wysokości 400 zł!

Mamed Khalidov przed walką z Adamkiem

Co jeszcze przed pojedynkiem z Tomaszem Adamkiem powiedział Khalidov? Okazuje się, że Mamed rozważał walki o najwyższe cele w KSW jednak bierze także pod uwagę swój wiek i to, że nie będzie walczył wiecznie.

– Miałem takie zajawki, że jeszcze raz pójdę po pas, spróbuję się. Później nawet jakby mi się udało zdobyć ten pas no to muszę go bronić. Ja jestem już u schyłku swojej kariery ja nie wiem czy stoczę jedną, dwie walki czy może trzy walki. A może tylko dwie walki? Podchodzę tak do tego niech młodzi już sobie tam ze sobą konkurują i walczą o ten pas no! Jeżeli przyjdzie potrzeba ze strony kibiców, federacji i moja to może sięgnę jeszcze po pas, ale czy jest sens?

Zapytany o ewentualny występ na jubileuszowej gali KSW 100 w listopadzie Khalidov odparł:

– Na ten moment jest tylko jedna walka. Walka z Tomkiem. Nie ma nic innego na horyzoncie, żadnego kontraktu, przeciwnika, oferty. Na tym się więc skupiam, na walce z Adamkiem.

Odpowiadając na pytanie zadane przez naszego reportera Jarka Świątka, Khalidov powiedział że w walce z Adamkiem nie brano pod uwagę małych rękawic.

– Wiesz co nie było opcji w ogóle małych rękawic z tego względu, że Tomek od początku mówił, że chce wrócić do boksu. Mówił o formule bokserskiej. Tak naprawdę to mi zależało na tej walce. Ja idę do Tomka i uważam, że jakieś warunki stawiać to byłoby chamskie. Pasuje mi taki układ, że to ma być w formule bokserskiej.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments