luke rockhold na temat mcgregora za dużo pije

Luke Rockhold na temat Conora McGregora: „On chce wrócić, ale za dużo pije”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 października 2023

Luke Rockhold w trakcie rozmowy z Helen Yee wypowiedział się na temat powrotu Conora McGregora do octagonu UFC. Amerykanin uważa, że wbrew temu co wielu sugeruje wcale nie będzie to takie łatwe. Zdaniem Rockholda Irlandczyk uczęszcza na zbyt wiele eventów nie związanych z MMA.

Luke Rockhold stoczył ostatni pojedynek pod koniec kwietnia kiedy na gali BKFC werbalnie poddał się po tym jak Mike Perry uszkodził mu zęby w walce na gołe pięści. Był to pierwszy i póki co jedyny występ Amerykanina po rozstaniu z organizacją UFC.

Rockhold udzielił wywiadu reporterce Helen Yee. Były mistrz kategorii średniej został w pewnym momencie zapytany o to co sądzi na temat powrotu Conora McGregora do octagonu. Zdaniem Amerykanina powrót Irlandczyka wcale nie jest przesądzony. Rockhold uważa, że McGregor pojawia się na imprezach nie związanych z MMA i pije tam dużo alkoholu.

Oto co powiedział Rockhold na temat Conora McGregora:

„Conor ma ambicję do tego by stoczyć walkę jednak ma tak dużo pieniędzy i wiele rzeczy które go rozpraszają. Pojawia się na eventach, tam leje się alkohol. Kto wie czy to wszystko sprawi, że on naprawdę będzie chciał ponownie wejść do octagonu. Trzeba naprawdę wielkich chęci, żeby wrócić do walk w momencie, w którym nie czuje się ognia i głodu.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments